Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak az én szememet bántja?...

Csak az én szememet bántja? Ünnepek alkalmával készült családi fotókon gyakran látok szépen felöltözött embereket mezítláb/zokniban/harisnyában, cipő nélkül.

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert az emberek általában nem mászkálnak cipőben a lakásukban. Az én szememnek ez a természetes.
2019. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván. De pár fotó erejéig azért felvehetnék, ha már ízlésesen felöltöztek. Nekem igénytelen.
2019. dec. 25. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Imádom a mezítlábas nőket, szóval úgy jó ahogy van. Téged miért zavar e téma? Nincs csajod:)?
2019. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért bántja a szemedet, lakáson belül ez a normális. Legalábbis nem tudok róla hogy az ember jellemzően cipőben lenne olyankor.
2019. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Az enyémet is bántja. Lakáson belül is van papucs vagy házicipő a lábunkon. Soha nem járkálu8nki mezítláb vagy zokniban még otthon sem. Igényesség kérdése.
2019. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Én az utcán is mezítláb mászkálós, de csak télen. A szobában viszont military baksncs. Azért legyünk már igényesek.
2019. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

"Igényesség kérdése."


Mondjuk nem tudom, mennyivel igényesebb nőknek egy csinos ruhában, illetve férfiaknak ingben, nyakkendőben papucsban, illetve házicipőben fényképezkedni ünnepi alkalmakkor, mint harisnyában, illetve zokniban. xD


Nekem meg pont ez lenne nevetséges, meg azt sem tartom igénytelenségnek, ha valaki nem papucsban van otthon, hanem zokniban, ha nem hideg a padló és az neki kényelmesebb - de nyilván ízlések és pofonok, meg családi szokások kérdése.

2019. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Ez Mo-on két embercsoportot jellemez: távol-keleti származásúakat és hazai vidékieket, akik fürdőszobás lakáshoz jutottak.
2019. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Milyen nyomorult életetek van, hogy a zokniban mászkálásban méritek az igényességet...
2019. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Szobában zokniban mászkál azt közben rápenészedik a fal, meg egerek rágják a lopott UPC kábelét. Erre meg azt mondja igényes....
2019. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!