Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bolti eladó nők! Hogy álltok...

Bolti eladó nők! Hogy álltok a férfi vevőkkel való tegeződéshez?

Figyelt kérdés

Középkorú férfi vagyok. Nagyon sokszor megesik, hogy bemegyek egy üzletbe, ahol nők dolgoznak. Kézcsókolommal, jó napot kívánokkal köszönök. Erre ők letegeznek, sziával köszönnek, tegezve beszélnek. Azaz kezdetét veszi a tegeződés. Nekem ezzel semmi gondom. De amikor a legvégén, amikor megkapom a visszajárót, szia/sziasztokkal köszönök el, kapok egy összeszorított szájú, blazírt VISZLÁTOT.

Ez mit jelent?


Tényleg érdekelne, hogy azoknak a hölgyeknek, akik így tesznek, mi járhat a fejükben. Mert a magázódás ebben a relációban és korosztályban normális lenne, nekem nem baj, ha tegeződünk, de ezt a következetlen zagyvaságot nem tudom hova tenni.



márc. 6. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bolti eladó, de meglepődök én is, hogy vannak, akik tegeződnek szinte azonnal - szerintem nemcsak férfiakkal.


Akik visszajáró törzsvendégek lehetnek, vagy talán valamilyen üzleti kapcsolat lehet a felek között, aminek a kívülállók nyilván nincsenek tudatában, mert valamennyire magánügy is.

márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!