Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon mindenki okosabb a másiknál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tudom veled ellentétben, mivel okosabb vagyok nálad. De nem mondom el *bleeee*
2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érettség és jellem kérdése elsősorban. Minden emberben van büszkeség és senkinek nem esik jól, ha be kell vallania, hogy egyik-másik ember bizonyos téren jobb nála. Egyfajta emberi gyarlóság ez, de ha valakinek sikerül leküzdenie magában, azzal sokak elismerését vívhatja ki.
2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero válasza:
50%
szerintem ez lett belénk táplálva .ezért szeretnek annyira minket a szomszédos ország lakói
2010. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Tanult emberek vagyunk, mindenkinek diplomája van, hogyne lenne okosabb a másiknál.
2010. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát tudod ez nagyon is függ az IQ-tól. Ha valaki pl irigykedik rád, vagy te valakire, nem jól teszed/teszi hogyha irigykedsz, mert egy bizonyos idő után megőrülsz, meg minden... vagy ugyanez fordítva... Néha kicsit kívülről kellene szemlélni magunkat/másokat akik arra irigyek hogy jobb az egyik másban! Tulajdon képen sajnálni kellene őket, mert beleőrülnek az irigykedésbe, és ugye az egyik okosabb mint a másik stb.. Ebbe bele kell nyugodni, mert sajnos nem úgy vagyunk kódolva, hogy mindenki agysebész legyen... vagy mindenki Fizikus..., hidd el saját kézből mondom, mert Tehetségesen zongorázok, és mindenki már lassan azok irigykedik, hogy kilépek az ajtón...
2010. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak Magyarországon, hanem egész Európában ez a szokás, szóval ez nem magyar mentalitás.
2010. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem is igaz!Pl.én butább vagyok nálad!De én nemcsak nálad hanem másoknál is butább vagyok!Erre ékes bizonyiték hogy én elolvastam a hülye kérdésedet,de ha én tettem volna föl akkor Te átugrottad volna azzal hogy ez egy hülye kérdés?

Hogy én milyen hülye vagyok!!!!megint belegabajodtam!Mindegy,majd akit érdekel és okosabb nálam az kiválogatja!!

2010. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!