Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire vettétek komolyan a...

Mennyire vettétek komolyan a 18. születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Szóval igazi nagy buli volt, esetleg házibulit tartottatok? Milyen ajándékokat kaptatok? Ti szervezkedtetek vagy a barátaitok?
2011. febr. 4. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartottam bulit, de sokat jelentett az a nap. Nekem az volt a szabadulásom kezdete, egy új élet ígérete, és a legszebb ajándékot kaptam, amit remélhettem: valódi szeretetet, és egy olyan ember bizalmát, akit nehéz volt megnyerni.
2011. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire :) Se buli, semmi. 18 lettem de nem változott semmi az életemben.
2011. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan szülinap volt mint az összes többi.
2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem legrosszabb szülinapja/napja volt.

Diszkóba hívott pont akkor egy barátnőm. Borzasztó volt. Füst, tömeg, zaj, nem hallottuk egymás szavát se, míg elment wcre halálra untam magam, aztán nem találtuk egymást nép közt. Szóval kivételesen félresikerült nap volt.

2011. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor volt a szakmunkásvizsgám. Szóval nagyon.
2011. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Annyira beb@sztem, h azt sem tudtam mennyi az a 18 :P XD
2011. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon, vártam ezt az életkort.

Többször is ünnepeltünk (aug. 9. szombat volt a szülinap), előtte nap kezdtük unokatestvéreimmel, akkor éjfélkor jöttek a felköszöntések. Aztán a tényleges szülinapomon szintén házibuli, barátokkal, rokonokkal. 10-én pihentünk (nagyjából), 11-én folytattuk, egy barátnőm is akkor töltötte be, és még utána is ünnepeltünk jó pár napig.

A szervezés közös volt, de voltak meglepi pillanatok is, amikre nem számítottam. Az ajándékokra már nehéz emlékezni, sok mindent kaptam, legjobban a készített videónak örültem, amit a 18 év képeiből csináltak meg, és az újságpakknak a születésem napjáról.

Szerintem az egyik legjobb szülinapom volt, a 20-on ugyanezt megcsináltuk, mivel kerek szám volt, és az a barátnőm meg az unokatesóim már szervezkednek ugyanígy a 22. szülinapért is.

21/N

2011. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vártam a napot, mert nagykorú akartam lenni és lelépni otthonról, otthagyni az egész "családom". Ezt meg is csináltam egy haverhoz költöztem, akivel máig nagyon szeretjük egymást. Ennek ellenére nem volt túl jó az akkori életem. Belekeveredtünk a haverral egy motoros bandába és azt nem kellett volna. Balhé balhé hátán. Aztán elkezdtünk cigizni, majd inni, 19 évesen már füveztünk.

Ma már normális életet élek, megtalált az igaz szerelem, lett két csodás fiam és egy gyönyörű kislányom. Nem iszok, max egy pohár, ha elmegyünk valahova, nem füvezek, leszoktam még a cigiről is.

Szóval a 18. szülinapom kettős. Örülök, hogy megszabadultam a "családomtól", de elkezdődött a balhés időszakom. Nekem ez a nap mindig is kettős marad, van jó dolog is benne (nem vertek tovább, nem lakatolták le a hűtőt előlem, a "szüleim" nem vágták többet a fejemhez, hogy gyűlölnek), de rossz is (balhé, pénzszórás, két év felfüggesztett, pia, cigi, drog, lopás), amire nem vagyok büszke.

Bocs, lehet ez nem ide való, de kikivánkozott belőlem.

2011. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira vettem komolyan, mint az összes többit. Nem volt buli, meg semmi hasonló baromság.
2011. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartottam házibulit, nem is ünnepeltem. Páran felköszöntöttek és ennyi volt.
2011. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!