Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most komolyan. Ezzel a néppel...

Most komolyan. Ezzel a néppel mi van? :/

Figyelt kérdés
Az arab férfiaknak miért szokásuk bejelölgetni fészen?Egyáltalán hogy találnak meg,ha 0 közös ismerösünk van.Először azt hittem csak engem de nézem h szinte minden lány ismerősömnek van egy pár arab ismerőse.Mindent belájkolnak,cseten írnak h szia legyünk barátok stb.Még szkájpra is felvett valami pasi és mindig videótelefonál meg arabul ír.Ezeknek nincs munkahelyük v családjuk?Vagy ha szabadidejükben csinálják akkor miért nem inkább filmet néznek v bármit,hanem fiatal lányokat zaklatnak.Nem hinném h pl magyarok vagy oroszok vagy bárki elkezdik jelölgetni más népet.Valaki tudja erre a választ? :S
2011. júl. 26. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadni a felkéréseket.
2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Automatikusan jönnek az ilyen "hello,legyünk barátok" levelek. Én is kapok rengeteget,de nemcsak férfiaktól hanem nőktől is.és ennek egyszerű oka van..A legtöbb arab kinézeti ember nem is arab,hanem pakisztáni,afganisztáni,indiai származásúak.Mivel ők is menekülni akarnak az országukból,és jobb életet akarnak maguknak csak 3 lehetőségük van a kitörésre.Az egyik,hogy vagyonokat fizetnek ,hogy hamis iratokkal,hamis engedélyekkel külföldre tudjanak menni.De félő hogy lebuknak.A másik lehetőség,hogy törvényesen végig mennek mindenen,de valószínű,hogy több évet kell várni,és itt is elutasíthatják.A harmadik lehetőség ha külföldi férfival /nővel megismerkednek,és az illető külföldi mint barát meghívja külföldre.

Nekem volt hogy rögtön házassági ajánlatot tettek..(csak azért mert Angliában élek,és ez már vonzza is őket)

Én nem foglalkozom ezekkel,és nem lesz egyik sem a sz ismerősöm.--idegeneket nem is veszek fel..

2011. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez most komoly??O.oJézusom,el nem tudtam volna képzelni hogy ez miért van.Azt hittem csak szimplán pedók,bár fura volt h szinte mind az :/ Hát köszönöm a válaszodat *-*
2011. júl. 26. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok európai nõ ugyanùgy keresi a hàzassàgot az arab férfiakkal. Megdöbbentõ , hogy az idõsebb nõk keresik a fiatal arab férfiakat, akiket ki is visznek magukkal Európàba. Ezért próbàlkoznak.
2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ha egy arab jó pofizna velem elküldeném a francba csak úgy simán!
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is elküldöm őket,na nem vagyok rasszista csak nem jön be a stílusuk.Én inkább amcsikkal szoktam haverkodni meg persze saját korosztályommal.Velük jól ki jövök,és hát szívesen elutaznék amcsiba.Meg 1 török hapsival is üzizgetek ő is jó arc.És persze nem fészen hanem erre a célra kitűzött oldalakon.Szal nincs gondom más néppel,de ezek az arabok :/
2011. júl. 26. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok rasszista csak ha egy tök idegen arab Ali a semmiből irkálna hát nem fogadnám jó szível!
2011. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:13 vagyok..

Megírtam ,hogy miért csinálják.De nem ülnek egész nap a facebookon hanem van egy alkalmazás ami mindig küldi a szokásos bemutatkozó levelet.

Ők mint írtam azért csinálják,hogy az országukból el tudjanak menni más országokba.Ahol több lehetőséget kaphatnának. Azért ez nem elítélendő,mert a magyarok is ugyanezt csinálják.Bejelölnek egy csomó amerikai,angol,francia,ausztrál,német fiúkat/lányokat csak azért hogy olyan kapcsolatba kerüljenek amitől hátha egyszer ki tudnak szakadni az országból..Mitől lennének az arab kinézetű emberek mások??

Vagy mondok még egy érdekes dolgot.Nem tudni miért de a legtöbb ember odavan a ferdeszeműekért.Az angol férfiak különösen odavannak a japán származású nőkért.(mondjuk ha az angol nőket nézem akkor nem is csodálom) Az angoloknál elég sok olyan házasság van ahol a feleség japán. De van amikor őket is becsapják a fillipinó származású vagy vietnami származású emberek.Ők képesek kimenni Japánba,és japánnak kiadni magukat csakhogy férjet/feleséget fogjanak.Így már nyert ügyük van,hogy angol állampolgárok legyenek.

Nem is olyan régen mesélték nekem hogy egy angol férfit hogy aláztak meg.Kint él a pasas egy ideig a munkája miatt Japánban.Megismerkedett egy fillipinó nővel akiről azt hitte japán nő.(nem tudta,hogy csak takarítónőként dolgozik ott) Rózsaszín köd,és az angol elvette feleségül.Haza mentek Angliába,és 5 évig éltek.A nő szült neki 2 gyereket is,és amikor végre megkapta az angol állampolgárságot (itt derült ki,hogy nem japán a nő) a tinta még meg sem száradt,de már el is vált az angol pasastól.Fogta a 2 gyereket és máik angol városba költözött..Elérte amit akart és türelmesen várt,hogy biztos talaj legyen a lába alatt..

Sok hasonló történetet hallottam már..De egyikünk sem különb..Sok magyar van akik szintén számításból választanak partnert maguknak..Ez van..Nem vagyunk semmivel sem rosszabbak mint az arab típusú népség..nem igaz??

2011. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kemény történet ha igaz akkor sajnálom szegény pasast de magára vessen nem ismerte meg elégé a nőt egy jó kapcsolatban kikel ismerni a másikat vagy nem?
2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg durva o.O Én nem azért ismerkedek külföldiekkel h kimenjek oszt majd otthagyjam őket xd hanem maga az ember érdekel,olyan különleges hogy más a származása :)
2011. júl. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!