Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Komolyan mindig az eladók a...

Komolyan mindig az eladók a bunkók meg a rosszak?

Figyelt kérdés

Egy üzletben dolgozom és le vagyok döbbenve néha. Multkor egy kisgyerekes család bejött tolltartóért. Mutattunk nekik csomót, de a felénél azt mondták,hogy hú,nekik az kell,ne is mutassam tovább. 2perc múlva pedig visszajöttek,apuka ledobta(!)elénk a terméket,hogy neki ez nem kell, azt akarja ami a sarokban van és hogy azt meg sem mutattuk. Pedig hiszti nélkul is cserélunk mindig és eleve nem a mi hibánk,hogy azt nem látta.

Tegnap egy férfi azért kiabált, hogy a levett árcédula helye csúnya (a csomagoláson direkt egy perforált kis nyúlvány van,amit le lehet tépni)

Ma pedig energiaital szlopálva, koszonés nélkul jottek be. Nem szóltam,gondoltam nem önti ki,felnott ember,a vissza nem koszonést pedig benyeltem. A kasszánál,fizetéskor pedig még neki állt feljebb,hogy ("komolyan ennyi figyelmességet nem kapunk,hogy zacskóba tedd?cöhh". mondta ezt ö nekem. ráadásul ki is van írva,hogyba zacskó fizetés,igény esetén kérje. Annyi 30-40koruli apuka éli ki magát így..


2011. ápr. 30. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pf. Hát mond meg neki, hogy elnézést, lehet, hogy neked kell kiszolgálnod őt, mert ő a vevő, de a minimális tiszteletet megérdemled, mert nem vagy a csicskája. Amúgy nem mindig az eladó hibás, nyilván az ilyen emberek bunkók.
2011. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
visszaélnek vele,hogy neked ez a munkád,hogy kiszolgáld őket,sajnos vannak ilyen parasztok.
2011. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj ezekkel, bunkó parasztok, engedd el a füled mellett amit mondanak :). [Én hülye lennék, besokkolnék és leütném a palikat sorba csak akkor nem jönnének be a vevők, mert félnének..:D]
2011. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nem, nem mindig. Feleségem révén tudok egyetsmást.
2011. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A bunkóság nem a foglalkozástól függ, hanem embertől. Meg az is lehet, hogy valakinek csak rossz napja van.
2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes mindig udvariasnak lenni, mert ilyenkor más eladók figyelmetlenségét vagy bunkóságát is kivetíthetik rád is.
2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Néha tényleg azt gondolom,hogy mindenki idejár levezetni a feszkót,mert sem otthon nem türnék el, sem másik üzletben, ahol pl. van biztonsági ör vagy férfi alkalmazott.
2011. ápr. 30. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy te 100x jobb vagy ezeknél!

És irigylem a türelmed, én valószínűleg mindegyiknek visszaszóltam volna, nem törődve a következményeivel. utálom a taplóságot, és nem tűrhetem.

2011. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólogatnak be, mert szerepelhetnékjük van, megjátsszák magukat, mintha "nagy emberek lennének".pff Ha nekem szolna vki, csak arra tudnék gondolni hogy rugjam vagy fejeljem, de az értelmesek ráhagyják velem ellentéteben :D Okos enged:)
2011. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A vevőnek NINCS mindig igaza!

Ezt nem ártana nekik is tudniuk, mert attól hogy valaki eladó, az nem csicskát, meg szolgát jelent, akivel bármit lehet csinálni. Ha megsértenek, vagy bunkóznak, akkor mosolyogva kell közölni, hogy legyenek szívesek abbahagyni, sőt mikor a plázában dolgoztunk, ki is dobathattuk azt a boltól aki tényleg nagyon tapló volt.

Egyébként tényleg birkatürelemre van szükség ehhez a munkához, én is 4évig ebben dolgoztam (bár én imádtam, minden hátrányával együtt is)

2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!