Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem meritek megmondani...

Miért nem meritek megmondani a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Rengeteg válasznál látom, hogy visszaszólnak, hogy a kérdező még biztos fiatal,nem kell ennyire nyersen fogalmazni.. Ezt meg is értem, de amikor látszik, hogy a finom fogalmazás nem ér célba.. Kisgyerekes anyukáknak írnak olyan választ, hogy nem baj, ha hirtelen csak úgy vérzik, nem kell egyből orvoshoz menni... Ha meg valaki megíjra, hogy de kell, ez nem vicc egyből lehurrogják, hogy ne ijesztgesse.. és még rengeteg hasonló példát látok.. Ez egy névtelen oldal,nem a szeretet szolgálat..
2011. márc. 17. 22:53
 1/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
19%
mennyé" orvoshoz! xD
2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A lepontozás réme fenyegetne!
2011. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy névtelen oldal, nem a szeretetszolgálat...


Hihetetlen, de pont ezt a mondatod én is leírtam már párszor. Sok kérdező csak olyan választ hajlandó elfogadni, amit maga is hallani akar. Ha én keményen az ellenkezőjét állítom annak, amit ő elvár, máris én leszek a szemét, a topic ördöge, egy senkiházi kis f@sz, aki ki meri nyitni a száját.

És még jól le is pontoznak.

Ez van, haver, törődj bele.

Az emberek nem hagyják a munkahelyeiken a hülyeségeiket, és ezen az oldalon egy bolond százat csinál...

2011. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bretso ***** válasza:
100%
Az emberek ezen az oldalon kisebb részben várnak tényleges választ a kérdésükre, nagyobb részben megerősítést kívánnak a saját hülyeségükhöz. Sok válaszoló pedig nagyon bősz partner tud lenni a hülyeséghez.
2011. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!