Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szórakoznak azzal a...

Miért szórakoznak azzal a gyerekek, hogy hóval dobálják meg a buszokat és a villamosokat?

Figyelt kérdés
Múltkor egy csapat tizenéves kölyök megdobálta a villamos ablakát jéggel, és berepedt az ablak. A villamosvezető rájuk szólt, erre csak röhögtek. Láttam olyat is, hogy vagy húsz gyerek egy rakás hógolyóval várakozott negyed órán keresztül, hogy mikor jön már a busz, aztán egyszerre rádobták az összes havat. Mi a jó ebben a "játékban"? Csak kárt okoznak vele.
2009. febr. 25. 10:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
92%
jajjmár...azért csinálják ezt mert MÓKÁS!mert élvezik!mert gyerekek! az más dolog,hogy bereped,olyankor elveti ka sulykot,de nem direkt csinálják!nem kárt akarnak okozni,csak játszani! még mindig jobb,mintha a számítógép előtt döglenének elbutulva napi8órán át...nincsen ezzel semmi gond,a gyerekek mindig ilyenek voltak és lesznek is,hálistennek van még valami ami életet visz ebbe a besavanyodott világba!
2009. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ez még belefér! Gondolom nem direkt törték be az abalakot, vagyis nem számítottak rá. Képzeld magad a helyükbe. Te nem nevettél volna? Jó kis csín volt. Nem kell idegeskedni. Légy pozitív :))
2009. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor dobáltuk meg ha becsukta a pofánk előtt az ajtót, vagy túl sokat kellett rá várni :P


Kb 12 éve jártam utoljára tömegközlekedéssel...

2009. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%

Mit kell állandóan a buher németekkel példálozni? Azok se szentek jóval elcseszettebb az ifjúság mint itt, ott tágabb a skála vannak sokkal torzabb fiatalok mint itthon a legkiakasztóbb és fordítva is..


De semmiképp sem példaértéküek!!

2009. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!