Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kétszínű vagyok...

Szerintetek kétszínű vagyok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Miért csinálom azt, hogy az emberek többségével nagyon kedves, segítőkész, és megértő vagyok. Nem beszélek csúnyán egyáltalán. De van egy lány, aki nagyon csúnyán beszél, sokat szoktunk nevetni és olyankor én is csúnyán beszélek.(1-2 csúnya szó max, de észre se veszem)

Arra is gondoltam már, hogy így engedem ki a gőzt.

Ez a csaj pesti és érezteti is mindenkivel, hogy Ő a valaki. Lehet emiatt? Tényleg nem értem. Ez kétszínüség a részemről?

Egyébként magabiztosnak tartom magam.


2011. jún. 21. 09:35
 1/5 napietus ***** válasza:
nem kétszínűség, de ügyelj rá, hogy ne ragadjon Rád a viselkedése és a beszédstílusa, mert elég visszataszító.
2011. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen csak hat rád, szeretnél te is "menő" lenni. Szerintem ne csináld, sokkal normálisabb és kedvesebb lehetsz, mint ő...
2011. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor azon kapom magam, hogy "Jesszus! Hgoy beszélek, ez nem is én vagyok!" és olyankor nagyon szégyelem magam.:(

De már átment egy másik iskolába, remélem nem lesz több ilyen ismerősöm, aki ennyire rossz hatással lesz rám.

2011. jún. 21. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A kétszínűség az, amikor valakivel tök jóban vagy, vagy csak úgy teszel, mintha jóban lennél, kiszeded a titkait, aztán a háta mögött elmondod ezeket másnak, vagy elkezdesz rossz dolgokat terjeszteni róla, kibeszéled.


A te esetedben csak az van, amit már előttem is írtak, kicsit átveszed a csaj stílusát, hogy te is "menő legyél".

2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, és keress olyanokat, akiknek hasonló a stílusuk, mint neked! :)
2011. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!