Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ilyenek az amerikai...

Tényleg ilyenek az amerikai gyerekek? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Félreértés ne tessék, semmi bajom nincs az amerikaiakkal, csak furcsának tartom, hogy az ott élő gyerekeknek milyen szokásaik vannak.

-képzeletbeli barátok (persze nem minden gyereknek)

-fantáziálgatnak arról, hogy szörnyek vannak az ágy alatt meg a szekrényben (ez ihlette meg a Szörny Rt.-t)

-klubházuk van a fa tetején


2011. jún. 25. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

- amikor tanultam, elképzeltem magam mellé egy kis hülyegyereket, hogy neki magyarázok, mert ő még buta, nem tud semmit a világról, mert farkasok nevelték fel, és így neki kell elmondanom, hogyan működik a világ. És ebbe szőttem bele az iskolai leckéimet.


- Biztosra vettem, hogy egy óriáskígyó lakik az ablakban, az ágy alatt pedig átjáró van egy másik világba, amin keresztül elrabolhatnak.


- Volt bunkerünk, és ebben "üzemelt" a klubunk az utcabeli gyerekekkel. na, nem fa tetején volt, hanem mellette, de így is nagyon tuti kis kunyhó volt.

És én is teleépítettem lepedő-takaró várakkal a szobát.

2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

-Egyszer kb. hatévesen megkérdeztem a nagymamámat, hogy léteznek-e vámpírok. Azt mondta, nem, de denevérek igen. Sokáig féltem tőlük...

-Mindig csináltam bunkit naagy takarókból, és ott remekül megvoltam magamban.:D

-Egyszer nagyszülőkkel voltam nyaralni, vagy mi, és volt egy fából készült csapóajtószerűség az ágyam fölött. Első éjszaka végig forgolódtam, mert attól féltem, hogy kinyitja valaki éjjel és elrabol. Nem is aludtam ott többet.:D

-Volt, hogy azt képzeltem (ötévesen kb.), hogy álmomban eljönnek értem a törpök, elrabolnak és örökké ott ragadok Törpfalvában.

Dilis gyerek voltam? :D

2011. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
legutolsó válaszadónak: nem, nem voltál dilis gyerek :D
2011. jún. 27. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!