Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért van ez így? Nem szeretnék...

Mért van ez így? Nem szeretnék senkit se megbántani.

Figyelt kérdés
A kövérebb emberek egyfolytában panaszkodnak, hogy miylen rossz nekik, mert nem vetehtnek fel oylan ruhát ami tetszik, kapnak megjegyzéseket stb. Persze tudom, hogy sajnos sokan egy betegségnek köszönhetik a fölösleges kilókat. De akik csak azért híztak el, mert zabáltak folyamatosan azok mért sírnak? Egy kis akaraterővel le lehetne fogyni.
2011. júl. 1. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert panaszkodni könnyebb, mint cselekedni.
2011. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban akaraterő kérdése legfőképp. De! Nekem például nincsen! Ha le is megy pár kg, nem bírom folytatni! Akaratgyenge vagyok sajnos! Mondjuk, ha lenne egy ismerős, akinek szintén ez a problémája lehet, hogy könnyebb lenne... Én gyülölöm magam így hidd el!
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, igen rajtam is van 10 kiló súlyfelesleg, lassan 30 leszek és öt éve nem volt komoly kapcsolatom.

Állandóan fogyókúrázom, sportolok, de az alkatom ellen nem tudok tenni.

Nem vagyok a pasik zsánere...

Csak csendben végignézem ahogy az 50 kilós kolléganőm minden ujjára akad...

2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, én túlsúlyos vagyok, viszont nem szoktam másoknak panaszkodni. Ez nem mindenkire vonatkoztatható, szerintem.
2011. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarat kérdése. Ez már függőség.
2011. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért szólják le a kövér embereket. Én vékony vagyok, nem azért védem őket, de mindenkinek megvan a saját baja, nem? Neki ez, hát istenem, senki nem tökéletes. Ha ő kövér, és nem tetszik, nem kell bámulni őt, nem kell vele kapcsolatot kezdeményezni, ilyen egyszerű. Sokaknak meg bejönnek a ducibb lányok, ők kapcsolatba lépnek velük.
2011. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy hárítsák a felelősséget. De arról van valami kimutatás hogy a kövérek többsége, valamilyen betegség miatt hízott el?, mert ez inkább fordítva szokott lenni, kövérek, aztán lesznek betegségeik.
2011. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Természetesen azokra vonatkozik a válaszom, akik panaszkodnak, de nem tesznek semmit.


20:41


Keress valami sportot és azt végezd rendszeresen. Valami harcművészetet javasolnék. Étkezéssel kapcsolatban pedig hasznos tanácsok: antalvali.com (itt nem hazudnak nektek - ezt az oldalt nem csak nektek ajánlom, hanem mindenkinek aki egészségesen akar élni)


Csak hogy jobban érezd magad, te még tudsz változtatni. Nekem egy kisebb gerincferdülésem van (nem durva, de éppen elég). Már abban a korban vagyok, amikor ezen nem sokat lehet javítani. De folyamatosan tornázom, ha tudok elmegyek úszni és szeptembertől karatéra fogok járni. Mondjuk szeretek mozogni, de azért néha engem is lehangol a dolog. Na, de kapd össze magad és állj a talpadra! Bánni fogod ha nem cselekszel. Ez a 20:41-nek is szól, meg annak aki túlsúlyos.


21:12


Nyilván itt most azokról van szó, akik kövérek és panaszkodnak, de tenni semmit nem tesznek. Ezzel meg is válaszoltam a kérdésed.

2011. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

20:41-esnek:


10 kiló felesleggel jobb voltam, mint az 50 kilós barátnőim. Ez még nem durva felesleg.

Most már csak 5 kiló feleslegem van. (20 kiló pluszról indultam fél éve)


A kisugárzáson több múlik. Ha rosszul érzed magad a bőrödben, egy pasi sem fog érted epedezni.

2011. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van elhízott kolléganőm, aki életmódváltásba kezdett. Dietetikus írta neki elő mikor mit egyen. Minden finomság volt benne, tojás, sonka, még kenyérféle is, zöldség, hús, még édesség is. Minden, mi szem-száj ingere. :P

Egy napra több kaja volt neki előírva, mint amit én egy nap megeszek.


Éppen ezért nem értem, miért hagyta abba. Azt mondta, neki ez kevés, meg hogy ő most csokis fánkot enne...stb.


Lefogyott 8 kilót, és abbahagyta. De hát basszus, minek az a csokis fánk? Azért eszünk, hogy legyen erőnk a napi tevékenységekre. Ez a zöldséglevesbe is benne van, a túróba is benne van és a zabkásában is.

Nem mindegy mit kell ennie? (vagy csak én vagyok ilyen igénytelen mindenevő? :P)

Ha zöldborsót írtak elő, nyilván van értelme, és tök mindegy hogy abból kapod a jóllakottságot vagy a csokis fánktól. (ja, és utóbbitól fél óra múlva már éhes leszel)


Megette a fánkot és megkérdeztem, hogy "most jobb?", azt mondta, nem igazán.

Akkor nem értem. Nagyon nem értem.

2011. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!