Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Haverom lányával hogy kéne...

Haverom lányával hogy kéne viselkedni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom és van az élettársának egy kamasz lánya olyan 17 lehet. Nem tudom hogy kéne viselkednem vele szemben és néha ez probléma. Én 26 vagyok és élég jól ki tudok jönni általában a fiatalokkal. De szerintem azt hiszi a haverom élettársa (barátnője) hogy ki akarok kezdeni a lányával vagy ilyesmi.. Pedig eszemben sincs.. Általában az van hogy valamit ha beszélgetek a csajjal akkor röhögés lesz a vége, Na akkor az anyja idegesen valami kényszerprogramot kitalál a leányzónak hogy végelegyen a dumapartynak. Nem értem ezt az egészet hogy most akkor hogy reagáljam le ezt az egészet. Ez engem nagyon zavar mert nem értem mit csináltam vagy most velem van a baj vagy mi van ilyenkor?! Ekkor a beszédhibám is előjön és ez tovább fokozza az idegességemet mert egy összefüggő mondatot 3 x kell elmondanom hogy helyesen fogalmazódjon meg. Ez ilyen ördögi kör lesz és már én érzem hülyén magam.
2011. júl. 6. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
beszéld meg az anyukával, hogy semmi rossz szándékod nincs a lányával csak jól érzitek magatokat amikor beszélgettek.
2011. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!