Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a francba mer így viselkedn...

Mi a francba mer így viselkedni valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik banknál nyitottam folyószámlát. Az ügyintéző egy fiatal férfi volt. Kapásból letegezett. Miután közöltem vele, hogy: "nem homokoztunk együtt" elnézést kért, és a továbbiakban pofátlan stílusban (természetesen magázódva) folytatta az ügyintézést. Amikor megkérdezte, hogy a számlaegyenleget postán kérem-e, vagy SMS-ben mondtam postán, mert mobilom nincs. Erre szószerint kiröhögött. Itt volt az a pillanat, amikor mondtam neki, hpgy felejtse el azt hogy én számlát nyitok náluk. egyszerűen felháborító! Szerintetek érdemes szólni a főnökének?


27/F


2010. nov. 17. 12:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Elnézést a cím így szól: Hogy a francba mer így viselkedni valak?
2010. nov. 17. 12:55
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen tégy panaszt!

Én egyszer egy Erste bankos telefonos ügyintézővel beszéltem, aki hasonlóan bunkó volt velem. Én írtam is panaszlevelet, mert nekem arra tett megjegyzést, hogy a mai világban irtó ciki, ha nincs folyószámlám. Nem mintha köze lenne hozzá, de mit tegyek, ha a főnököm kp-ban fizet? Örülök, hogy fizet egyáltalán!

Panaszold be! Az ilyeneket ne etessék a mi pénzünkből!

2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképpen érdemes jelezni a főnöke felé.

Amikor a pénzügyeidről van szó, egyáltalán nem engedhető megy az ilyen lazaság.

2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen, jelentsd!
2010. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Szólhatsz a főnökének, de azt azért hozzátenném, hogy ha olyan bank lenne, amelyik figyel erre, akkor nem engedte volna ezt meg magának.


Van egy adott bank (nem reklámozom)... bármelyik(!) magyarországi bankfiókjukba bemész... végtelenül udvariasak, kedvesek segítőkészek, eszük ágába nincs letegezni még a 18 évesnek kinéző (amúgy huszonsok :D) ügyfelet se.


Aki nem ilyen, azt kirugják és kész... szóval valószínűleg az illető "uriember" tisztában van vele, hogy az ő munkahelye nem ilyen és megengedheti magának...


Persze ettől függetlenül szólhatsz miatta... én ugyan nem tenném, de én egy naív birka vagyok, az ilyenek miatt (mint én) van ezeknek még munkájuk :D:D:D

2010. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Röhejes vagy !
2010. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%

Igen érdemes szólni !Csak ne mobilon és ne tegezd le!!

Talán abból gondolta hogy letegezhet mert a homokot látott rajtad!!Vagy benned!!

2010. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a bank nem sokat veszit Veled tisztelt kérdező ha még mobiltelefonod sincs a 21-ik században 27évesen.Smafu ez az egész kérdés és csak ugratsz bennünket!

Valahogy nem életszerű hogy valakinek netje van és mobilja nincs.Lehet hogy én vagyok gyöpös???

2010. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Már megbocsáss, de miért kellene valakinek mobil telefon? Van vezetékes is, lehet, hogy az illető nem akar állandóan elérthető lenni bárkinek. Minek szedjék le róla a pénzt a mobil társaságok? A net meg sok embernek a munkájához kell, és emailt küldeni meg ráadásul ingyenes.


Ebben semmi kamu nincs, nekem is csak azért van mobilom,mert a szüleimtől kaptam céges telefont hogy ingyen beszélhessünk. Lehet hogy egy diák vagy egy gyesen lévő anyuka nem nagy ügyfél egy banknak, de az a személy előbb utóbb dolgozni fog és akkor már mindjárt más a helyzet.

2010. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
ma 15:45 -odáig ok hogy majd jó ügyfél lehet!De a kérdést egy 27éves és F.tette föl aki azt állitja hogy nincs mobilja.Az ismeretségi körömben sok van aki 70fölötti és még olyan is aki 8év alatti,de olyan aki 12-40éves korig és nincs neki, olyan egy sincs!!Tehát valóban nem tűnik életszerűnek!
2010. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!