Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A 21. században megfordul a...

A 21. században megfordul a kocka?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy ma már szinte mindenhol a lánynak kell kezdeményeznie. Egy-két kivételt ismerek csak. A lánynak kell megkérnie, hogy járjanak, neki kell randevút kezdeményeznie, és olyannal is találkoztam, hogy az első csókot is neki kell kezdeményeznie. A sulival tartottunk egy kis táncestet, és kb 10 olyan fiú volt, aki felkért lányt táncolni. A többi meg ott ült, és várták, hogy a lányok menjenek oda hozzájuk. Nekünk kellett megkérni őket! Amikor itt gyik-en is vannak olyan kérdések, hogy a nőknek több dolguk van... Akkor a férfiak válaszolnak, hogy de a mi dogunk a kezdeményezés... Hát már ez is a mi feladatunk lesz?
2011. júl. 24. 19:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Én amolyan törékeny lány típus vagyok. Nem festem magam, max a hajam van befestve de az sem eltérő színnel.

Normálisan öltözködöm fel a határon belül. Igaz, szeretem a csinos ruhákat de sosem kombinálom úgy, hogy ízléstelen, rib@ncos legyen, mint a legtöbb korombeli. Nem mondanám magam csúnyának, de szépnek sem inkább átlagos vagyok. Még sem jönnek oda a fiúk hozzám. Az még hagyján, hogy a nők is kezdeményezzenek , de azért egy kicsit rossz (számomra is), hogy eddig minden esetbe NEKEM kellett volna odamenni. Szemezgetés az volt. Ennyiben maradt az egész.

Nem kell minden visszautasítást a szívükre venni. Ennyi lenne az egész. Én is kaptam visszautasítást nem egyszer.

De hát ez van. majd lesz olyan is akitől nem fogok kapni.

Ne már azért is csak a lányokat hibáztassuk, hogy szegény fiúknak nincsen önbizalmuk meg nem mernek kezdeményezni..A másik pedig az sem mindegy, hogy milyen lányokhoz mennek oda;).

2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egyébként, hogy régen nem volt gond a férfiaknak a kezdeményezés, pedig gondolom akkor is kaptak visszautasítást.
2011. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
36%

21:41


Én hibáztatom a nőket, be kell látni, hogy hihetetlen nagy hatalom van a kezükben, kihasználhatják a férfiakat kedvükre ha megvan hozzá a testi adottságuk.

Voltam már úgy, hogy csajjal voltam és jól éreztük magunkat és csak csipkelődésből ütögetett de tiszta erejéből, én meg csak visszacsikiztem vagy ilyesmi, de abban a pillanatban tudatosult bennem és átgondoltam, hogy ha ott az utca közepén erőszakos szándékkal "megverne" akkor sem nem lennék képes visszaütni, de aki visszamerne még annak is számolnia kell a sikítással és azzal, hogy az utca embere a segítségére fog sietni..a nőnek és hiába lenne ártatlan a férfi.

Elég kemény pszichológiai játékok ezek és az okos nők ki tudják használni az adott szituációkat. Ha egyszer újra kellene születnünk én szívesen lennék nő viccen kívül.


"A nők mindennél többre becsülik a kegyetlenséget. Csodálatosan primitívek az ösztöneik. Felszabadítottuk őket, mégis rabszolgák maradtak, és mintha mi sem történt volna, keresik parancsolójukat. Szeretik, ha uralkodnak rajtuk."

-OW

2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha rossz tapasztalatod volt. Utoljára akkor ütöttem meg fiút, mikor ő is leb@szott nekem egy pofont persze ok nélkül. És vigyorgott rajta.:) Osztálytársam volt amúgy.

Ilyen esetben visszaütök, de ok nélkül nem. Az meg egyenes badarság, hogy azt állítod, hogy egy okos nő képes ilyenekre vetemedni. Nem , egy okos nő nem ilyen.

Csak az ilyen, aki amúgy primitív és másképp nem tudja ezt kihasználni csak így. Egyébként meg nem biztos, hogy azért ütött meg téged, hogy fájjon. Lehet, hogy nem is gondolta komolyan. Viszont benned meg lehetett volna annyi kurázsi, hogy esetleg megmondod neki, hogy ne üssön erősen. Ha értelmes, akkor biztos megértette volna. De ha meg hallgatsz, akkor meg vállald is a következményeket.

Csak akkor van a nők kezében hatalom, ha a férfiak hagyják azt. Persze én inkább azt mondom, hogy az lenne a legjobb ha mindkét nem harmonikusan élne egymással, a párkapcsolatban (is). Sajnos ilyen ritkán adódik meg.

Igen, sokszor a nő kihasználja azt a előnyt, hogy nőnek született. De a férfiak sem szentek ilyen szempontból, sokszor meg ők használják azt ki, hogy férfinak születtek. :) Ha úgy vesszük 1-1.

Szerintem ez olyan, hogy mindig mondják a szépségkirálynők, hogy mit szeretnének:'Világbékét.'

Na ez az ami sosem lesz, a 2. pedig az sem lesz sose, hogy a nők és a férfiak harmonikusan élnek egymás között. Persze van ilyen, de ahogy látom csekély az esély arra, hogy belássák, hogy mindkét nemnek szüksége van a másikra és végre nem versenyezni kéne egymással, hanem megtalálni a közös pontot. De azt várhatjuk, mert az ember ilyen szempontból nem tart össze. Ahogy világbéke sem lesz soha. :)

2011. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
51%

21:59

Nem volt rossz tapasztalatom. Írtam, hogy szórakoztunk, csak elgondolkodtam a dolgon, hogy mi lenne ha igazából történne ez...

Csak okos lányokkal szoktam elmenni, és néha jogos lenne az ha felpofoznának, mert elég csípős humorom van, néha már bántó is. Csak furcsa, hogy ha egy nő mondjuk megalázna (erre sem volt példa!), akkor sem lennék képes megütni, ha valamivel rám támadna, max kicsavarnám a kezéből és kész, nem lennék képes megütni és ez félelmetes.

2011. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, hogy a nok 50%-a durvan ontudatossa valt, ez nem az egyenloseg, mert ezt a szintet keves ferfi kozeliti meg. A maradek 50% meg ugyanezt az ontudatossagot sugarozza, mert ez a divat.
2011. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Szar a világ, ez van.
2011. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha a nő öntudatos lett? Vagy mit jelent nálad az öntudatosság? Nem kötekedek, csak kíváncsi vagyok, hogy te ezt hogy érted.:-)
2011. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
De a férfi miért hagyja ezt? Csodálkozol? Egy undorító r*banc persze, hogy uralkodni akar a férfi felett, de akkor ezt te miért hagyod? Vagy ha pedig hagyni akarod, akkor ne panaszkodj!
2011. júl. 25. 13:16
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

13:16

Nő vagy, ezért nem értheted. Egy férfinak (már ha minden rendben nála) rosszul esik megütni 1 nőt, én konkrétan nem is tudnék, szép nőt, pedig végkép nem, egyszerűen ellenkezik a hormonok akaratával. Max lerázni lehet, de az sem megy ám könnyen, ha a csaj nem akarja...

Egyébként meg szerintem:

házasság=a nagy kihasználás.

Párkapcsolat=kihasználás kötelezettségek nélkül.

Ha úgy nézzük a prostituáltak azok akik egyáltalán nem képmutatók.

2011. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!