Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok újságot olvasni a...

Szoktatok újságot olvasni a wc n? A kérdés azért itt van mert szokás kategória ez meg egy szokás. A többi lent?

Figyelt kérdés
Ezt amúgy hogy kell elképzelni? Korábban beülsz és a dolog előtt, vagy kitermeled az anyagot és az fölött ülve olvasol?
2011. júl. 26. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:16


Én például ülök, olvasok közben és miután kijön az első "adag" egyből lehuzom.. És ha érzem még hogy van "cuccos" maradok és olvasok tovább. Majd mikor megint lefektetem a kábelt megint lehuzom... Így megy ez akár félórán keresztül is és így nincs xarxag. :)

2011. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam 5-15 percig tart, mire lesz eredmény, addig olvasgatok, sőt rajzolok is :) Van bent egy könyvespolcunk... "régi álmunk" volt a férjemmel :) de ki onnan nem viszünk semmilyen újságot.

... utána már nem szoktam üldögélni felette.

2011. júl. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a telómon van olvasó program, arra dobtam fel könyveket, szóval ha menni kell, viszem magammal.

Nem ülök felette, de bizony nekem se 2 perc, mire kijön, aminek ki kell jönnie.

21/L

2011. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Újságot nem, de könyvet igen.

Hát nem tudom, én úgy szoktam, hogy amikor kell mennem, akkor fogom a könyvem, és viszem magammal. Olvasgatom, amíg tart a folyamat, aztán maximum az oldalt végigolvasom még, de utána megyek tovább. Nálam ez azért eltart annyi ideig, míg egy oldalt elolvasok.

2011. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként lehet, hogy ez a "gyorsan kakilóknak" furcsa, de sok ember van, aki csak akkor tudja magát kellően ellazítani, ha közben eltereli a figyelmét valami ilyen jellegű dologgal. Ha épp nincs bent könyv, akkor a légfrissítő cimkéjét olvasom, vagy bármit, amin szöveg van.
2011. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Újságot nem, de könyvet, képregényt, életmód magazint igen.
2011. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

gyorstüzelő vagyok :) akkor megyek, amikor kell, feleslegesen nem ücsörgök ott, hogy na, most hátha jön valami.


napi 1-2 alkalommal szoktam kábelt fektetni, és nem kell érte külön imádkoznom, vagy légzőgyakorlatokkal lazítani magamon :)

2011. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csak akkor megyek wc-re ha tényleg kell, és ha tényleg kell, akkor jön is egyből, szóval nem lenne időm újságot olvasni.


Azért nem ülök be a wc-re mert szokásos kaksi időpont van, csak ha kell. (Anyu így csinálta és egész regényeket kiolvasott közben, amialatt a kaksira várt)

2011. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Még hogy olvasok e? Há' hogyne! Könyvet, Zalai Hírlapot, reklámot (másra úgysem jó), tv műsort (úgysem nézem, de hátha...), sampon/domestos/felmosó/tusfürdő leírását, 4 féle nyelven, eközben lehet extra elfoglaltság a cseh és a szlovák leírás közötti különbségkeresés, ami soronként általában egy betű. Emellett, ha rosszabb minőségű wc papír van csak, ami újrahasznosított újságból van, akkor a wc papíron kereske betűket. Már több alkalommal találtam a-t, m-et és n-t, most gyúrok hogy meglegyen az egész abc.

További lefoglaltságnak tekinthető a kábel fektetés közbeni papuccsal légyagyonb@szás, ami remélem hamarosan olimpiai sportág lesz, már nagyon profi vagyok. Légy híján keresek kartávolságon belüli pókot.

És akkor még nem is vettük a meditálást, vagy elmélkedést! Köztudott, hogy trónolás közben jutnak eszünkbe a legjobb gondolatok, amik egész életünket megváltoztathatják!

Ezeket figyelembe vége 5 perc és háromnegyed óra közötti időt töltök a bélsaram felett gondolkozva.

2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzátenném, hogy már a fél Wass Albert munkásságon túljutottam wc-n ülve! Most döbbenek rá, hogy életem tetemes mennyiségét a f0som felett ülve töltöttem el :O
2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!