Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Angliában nagy a rasszizmus a...

Angliában nagy a rasszizmus a feketék ellen?

Figyelt kérdés
Az válaszoljon ,aki tényleg tudja nem csak rasszista.Köszi
2011. aug. 28. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Off, mert én nem tudom és nem is vagyok rasszista. Csak olyan hülyeség ez a rasszizmus szerintem.

Tök jó, hogy vannak mindenféle emberek és nem mindenki ugyanúgy néz ki, vagy ugyanabban hisz. csak el kéne fogadni mindenkinek, hogy vannak másfajták is és kész.


Németországban beszélgettem egy feketebőrű sráccal. Annyira aranyos volt. És nem haragudott, hogy figyelem a bőrét és beszélek is róla, hogy nekem ez olyan különleges, hisz ritkán látok fekete bőrűt. Én hogyismondjam, csodáltam na. Ő már engemkevésbé, mert itt él régóta.

Aztán a kis kínaiak, amikor csapatostul turistáskodnak a Budai várban és közéjük kavarodom... tök jó!


Az angolok közt is biztos vannak hozzám hasonlók, hogy a többsége-e, azt nemtudom.

Bocs, hogy hozzászóltam, csak...

2011. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt, most, hogy a négerek szétverték mindent, biztosan lesz.
2011. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak ismerős mesélte, de létező dolog. Ő Bristolt emelte ki leginkább.

Alapból a társadalomban igen nagy szakadás van nem csak fehérek és feketék között...

2011. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Londonban elek a fekete boru ferjemmel.

Van eloitelet a feketekkel szemben itt kint is,de nem olyan szinten,hogy boldogulni sem tudjanak mint otthon.

A munka teruleten semmi ilyen jellegu dolgot mi nem tapasztaltink.

A magan eletben azonban a kulonbozo naciok nem nagyon keverednek.Persze nem arrol van itt szo,hogy nem latni vagyes parokat,de azert a tavolsagtartasnal tobbrol van szo.

2011. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Inkább a fehérek ellen nagy a rasszizmus. Mint nálunk, a magyar legszívesebben békességben élne, de úton-útfélen leköpik vagy megverik, csak mert magyar.
2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:25

nem azért utálják öket mert más a színük hanem mert az afrikai bevándorlók óta megsokszorozódott a bünözés.

2011. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!Sztem is hülyeség a rasszizmus,de lehet hogy tényleg több fekete bűnöző van.Lehet már csak azért is mert nem tudnak érvényesülni és nincs más választás.
2011. aug. 29. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Angliában ez a foglom így nem igazán él hogy fekete.


Mert a brit fekete az brit, a nemzet közösségből jött az azért több mint egy kelet európai egy rasszistának is, és aki frissen jött Afrikából és bűnöző az kb. az amire gondolsz az az afrikai.


Amúgy még a skinhead mozgalmat is rasszista (fekete) brit (munkás) jamaicak hozták létre ;) , és hozzájuk a szintén rasszista fehér munkások csatlakoztak "paki" (dél-ázsiai) verésre. Amúgy az utcán vagy az élet más területén egy civilizált fekete kb. annyi különbség mint egy szőke és egy barna hajú ember közt.

2011. szept. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
08-29 09:14 Nem bőr szín miatt, nyelv tudás gyengesége miatt és sok frissen jött szegényként jött, de nem szegények/munkásnak akart jönni.
2011. szept. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!