Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meg szoktad adni a tisztelet...

Meg szoktad adni a tisztelet évnyitón, évzárón, vizsgán vagy slampos vagy?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam adni. Slampos meg soha nem vagyok, még itthon sem.
2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megadom, mindig is megadtam általános, és középiskolában is. Nyelvvizsgán is dacára a 30+ foknak.


29/F

2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy slampos alatt mit értesz. De én csak a ballagásomra és a vizsgaidőszakra voltam kiöltözve.
2011. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitón év zárón egyszerű fehér ing és fekete farmert vettem fel, érettségire nyelvvizsgára ballagásra meg öltönyt. +35 fokba legjobb. De túl éltem mert itt írok.
2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Igen, én mindig megadtam, és holnap is megadom. :) Már csak azért is, mert olyan nyomik /cigók/ vannak az iskolában, hogy tuti piros, vagy rózsaszín kivágott ruhákban fognak megjelenni, ami szerintem tök gáz. :D
2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is mindig kiöltöztem az iskolai ünnepségekre és a vizsgákra is. Nyelvvizsgára is.
2011. aug. 31. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

kinek mi a slampos. egy fekete farmert és egy inget is fel lehet venni úgy, hogy elegáns legyen, de egy öltönyben is lehet az ember rosszul öltözött.


a mi osztályfőnökünk sajnos elég konzervatív. 6-osztályos tagozaton vagyok, már 7-től öltönyt követelt. csak 9-ben engedelmeskedtem :D


nyelvvizsgára, előrehozott érettségire kiöltöznék amúgy is.

2011. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig kiöltözök. Ofő el is várja. Egyszer egy srác öltönyben jött, csak épp nyakkendő nem volt rajta. Olyan leszidást kapott, hogy kb 20 percen át ez volt a téma. Meg is tanulta a leckét.. ;)

16/L

2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkban nem szokás. Elvileg kellene de a diákok 90%-a nem öltözik ki és a tanárok nem szólnak érte.

amikor idejöttem akkor fehér ingbe meg fekete nadrágba mentem évnyitóra de az osztályból kb 5-en öltöztünk így.

A mostani évnyitón az osztályból senki se öltözött ki. Szinte csak az új diákok jöttek ünneplőbe.

2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez elég szomorú.
2011. szept. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!