Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, ti miért teszitek...

Lányok, ti miért teszitek keresztbe a lábatokat amikor ültök vagy álltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Etikett? Ugyan már, véget ért a középkor, meg a Sissi hercegnő korszak. :D
2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényelmes az senkinek, mert az ízületeket természetellenes irányba kell fordítani hozzá. Csak fiatalon még nem érzik a lányok, hogy nem tesz jót. Kényelmes nekik a tízcentis sarok, a miniszoknya meg a szemükbe lógó fufru is :D


Egyébként rövid szoknyában muszáj, mert belátni alá (bár így is belátni, csak más szögből). Ízléses nő meg nem úgy teszi keresztbe a lábát, ahogy általában a nők.

2011. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk van benne valami, eléggé kirívó ha rövid szoknya van a nőn, és nem teszi keresztbe a lábát. Több ilyet láttam már tömegközlekedésen, és figyelt a cakkból a bugyi. Hát egyből odafókuszál mindenkinek a figyelme, és minden férfi gondolatban már gerincre vágta a nőt a villamos padlóján. :D
2011. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

17:35

> én meg már azt hittem, hogy valami nagyobb rejtély ez


Nagyobbnak nagyobb, de nem rejtély. Azért teszik keresztbe, mert a génjeikbe bele van oltva, hogy a puncit össze kell szorítani - különben nemvárt terhesség a faj tulajdonságainak "hígulását" okozza. Ezt aztán az illemmel ügyesen megindokolták - úgy hogy manapság csak a buta paraszt nő teszi szét a lábait.

2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert így vékonyabbnak látszik a lábam :D:D
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
18:20, ha ez így lenne, az állatok is összeszorított lábakkal járkálnának egész nap, nem gondolod?
2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés.

A keresztbe tett kar, láb védekező pozíció.


Ha mini szoknya van az illetőn, akkor meg mást nem tud tenni.

2011. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rejtély nincs ebben, egyszerűen igy kényelmes...tudod, a nőknek nincs semmi a lábuk között, amitől kényelmetlen lenne ez a fajta ülés..
2011. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez az ízületes dolog... 15 éves lány vagyok, nem hordok annyiszor szoknyát, és van 2 magassarkúm, de a sportcipőt részesítem előnyben. Nincs frufrum. Nekem kényelmes, vagy így tartom a lábaim, vagy igyekszem kinyújtani őket... De ne te tudd már jobban, hogy nekem mi kényelmes...
2011. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:59

> az állatok is összeszorított lábakkal járkálnának egész nap, nem gondolod?


Nem. Azért nem, mert az állatoknak érdeke a feltétlen szaporodás. Úgyis csak azzal szaporodik, akivel kell. Eddig még nem párzott kígyó elefánttal, sem béka lóval. Ha mégis előfordulna (szamár lóval), akkor az az utód életképtelen lenne. Ezért tehát az állatok érdeke minden áron szaporodni (nem teszik össze a lábukat).

2011. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!