Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan védekezzek az ilyen...

Hogyan védekezzek az ilyen beszólásoknál?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy pár rossz szokása. Ez csak a mostani eset: Evett valamit amihez tejszínhabott is evett.. miután kinyomta a habot persze lenyalja a végét, stb... Próbáltam neki szólni, hogy talán ezt nem kéne, de mindig ehhez hasonló válaszokat kapok: Persze én meg régen örülhettem, hogy kitörölhettem a seggedet, mi?


Most komolyan.. szerintem olyan gyerekesek a szüleim... De valahogy mégis el szeretném nekik magyarázni...


2011. szept. 3. 18:50
1 2
 11/13 Gabi011 válasza:
Tuti hogy egy hülye kisfiú vagy mit képzel magáról egy ilyen...ha nem kell nem eszel belőle ..ezek a mai taknyok
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Apádnak igaza van.Én is le szoktam nyalni.Naés? Akinek nem tetszik vegyen magának saját flakont aztán fertőtlenítgesse minden használat után.Fóbiás betegek, ha egyszer egy napig látnák mennyi baci van mindenfelé mindenen belehallnának az ijedségbe
2011. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

undorító lenyalni a közöst.

Szerezz be magadnak külön flakont.

2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!