Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Skinek zöld bomberre szerintet...

Skinek zöld bomberre szerintetek milyen felvarró illik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
nekem zöld van és a régi feketémről varrattam át a felvarrókat de nem néznek ki rajta olyan jól mint a feketén :(
2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egyetértek, pl egy totenkopf elég furán nézne ki
2011. szept. 9. 18:14
 3/14 anonim válasza:
77%
az attol fugg, hogy SHARP-os, esetleg MARSH-os, ARA-s, vagy neonaci vagy e.
2011. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok skinhead csak eléggé rövid a hajam és tetszenek a bomberek + az oi zene


(mondjuk úgy nem politizálok)

2011. szept. 10. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

ugyanez nem vok skin ,de oi zene bomber +rövid haj


am a sharpok nem skinheadek hanem majmok

mi az hogy antirasszista skinhead meg skinheadgyűlölő skinhead enyniből lehet punk és emós is az sem jobb

2011. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

csá ember! :D örülök hogy nem vagyok egyedül


ja sztem is túlzásba viszik a sharpok, mintha az lenne a legnagyobb gond, hogy vannak rasszisták is a világon de a zenéjük nagyon jó tud lenni pl Oppressed!

2011. szept. 16. 11:40
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Na, nagy divat skin vagy te is, gratulálok. Inkább hagyd üresen azt a bombert, ne kelljen már átvarrni egy év múlva!


És mielőtt neki állsz emberkedni jelzem, hogy 10 éve vagyok kopasz, tehát láttam már egy-két dolgot.

2011. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

miért állnék neki emberkedni? nekem semmi bajom veletek


különben már döntöttem és nem teszek fel semmit, már épp elégszer néztek nácinak és mostanában különösen nem hiányzik

2011. szept. 16. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy egyedül

a zene amit ajánlottál olyan mint egy régi punkzene:(

bocs 10 éve is tele volt varrva a bomberetek

Am tényleg sok a Divat skin

Pl: a Rockmaratonon a skinek eggyütt lógnak az emósokkal ,punkokkal

,de a felvarrótól még nem lesz az!

esetleg arra ,gondolsz ,hogy ideig óráig lesz csak kopasz akkor teljesen felesleges a felvarró

sosem voltam kopasz mégis sokszor nem akartak beengedni egy szórakozólyelyre mert skin vagyok mondjuk csaka fehér cipőfűző ami hiánycikk nálam:D ,de készakarva mondjuk már már lassan lehetnék mert marhára igazuk van a gyűlölködésüknek!

2011. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

látod ez az nem voltál kopasz, fűződ se volt fehér mégse engedtek be!

majd télen veszek fel bakancsot direkt nem fehérrel kíváncsi leszek mit szólnak


én is át tudom érezni különben amit az igazi skinek éreznek de nekem nem hiányzik, meg annyit verekedni se szoktam de azért néha jöhet egy kis bunyó

2011. szept. 17. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!