Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Skinek zöld bomberre szerintet...

Skinek zöld bomberre szerintetek milyen felvarró illik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet félrevezettelek

Az irányelvem nem kopasz ,első válaszomban beírtam ,hogy rövid haj az változóan 0ás gép -1-2cm

Igaz motorozok ,de szinte majdnem mindennap bakancsot a húzok hosszú nadrág szárát ráhúzom mert nyáron nem igazán kötöm be a bakancsom ,néha térd alatt levágott rövidnadrág és akkor se kötöm be sokkal jobb mint akármelyik cipőm csak sajnos mindig elkopik a talpa és le is szakad:(

2011. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Te Dargo, azt se tudod mit beszelsz. Olyan nincs, h a skinhead veri a skinhead-et. Olyan viszont mar lehet, h skinhead veri a neonacit. Egy neonacit nehogy mar skinhead-nek nevezz! Oriasi kulonbseg van kozottuk. A skin-ek sokkal elobb jelen voltak mar angliaban, mint a bonehead-ek barhol a vilagon. A teljes image-et lenyultak a fajgyulolo fattyak. Teljesen mind1, h hogy oltozol, ha rasszista vagy, akkor rasszista vagy.

Mellesleg megjegyzem, h rasta vagyok, es eleg sok skinhead (nem naci) cimboram van. Voltam is mar par skinhead reggae buliban Londonban, es meg mindig elek.

Lehet valakit utalni azert, ahogy viselkedik, vagy amit csinal, de pusztan borszin, hajviselet, vagy vallas alapjan valogatni az ellensegeket, es offolni a topicot rasszista dumaval faragatlansagra, es tudatlansagra vall.

Rasta letemre en sem vagyok szent. Legszivesebben szajon vagnam a negert, mikor latom, h elhajitja a szemetet ugy, hogy epp egy kuka mellett setal el, de nem azert, mert fekete, hanem azert, mert nem tud viselkedni.

Nem tudom ismered e a mondast, h kiforditva mindenki rozsaszin...

2011. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

"kiforditva mindenki rozsaszin"

Ismerem kedvenc együttesem is játsza Akela"

Érdekes kösz ,hogy elárultad ,hogy a skinheadek nem rasszisták! eddig nem tudtam ,mellékesen tesóm rasszista skinhead volt és ezért támadták meg sharpok (tesóm hungarista nem náci!)

Ajajj most akkor ki nem tudja ,hogy miről beszél?

Énis csupán tapasztalatból írok!

Gumi skinheadekkel ,és divatskinekkel lógsz!

Igazi skinek betörték volna sokszor az arcod ,szerintem!

Nem vitázok nem kötekszek ,bár megtehetném ,de minek!

Ha tudsz válaszolj mert komolyan érdekel ,hogy most mi van!Kben én nem vagyok fajgyűlölő!

Sajnos most nekem cigók marhasok fát tesznek a tűzre jelenleg nekem és kezdek ráébredni ,hogy nyomorult egy faj

Igérget nem tarja be lehúz nem adja vissza majd ,holnap ,jövő hét stb..ha rasszista lennék alap ,hogy nem adtam volna ,mert nem áltam volna szóba velük!

Bocs ha idézel legközelebb tedd már bele ilyenbe " "

köszi!

2011. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kedves százalék nélküli utolós előtti válaszoló, tudnánk pár emailt váltani vagy msn-en dumálni? úgy érzem te elégé otthon vagy a témában, az én életemből sajnos ez a dolog kimaradt, skin haverom nincs is csak pár ismerős, lenne pár kérdésem meg a skinhead dologról is már olvastam ezt is azt is...
2011. szept. 25. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!