Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szakítás után is tegezhetem...

Szakítás után is tegezhetem továbbra is a volt barátom szüleit vagy inkább magázzam őket?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, pár hónappal ezelőtt ért véget a két éves kapcsolatom. A barátom szüleit tegeztem, de most hogy szakítottunk nem tudom hogyan illene ezután. Szerintetek?
2009. ápr. 28. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egyszer már fölajánlotta a tegeződést, azt nem szokás sem visszavenni, sem megszegni.

Nem függ egymással össze a kettő.

Továbbra is tegezheted őket, de persze a lazaságot kerüld!

2009. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze. én is tegezem az exeim szüleit, akik anno felajánlották. attól még, hogy szakitottál a fiukkal/lányukkal, velük nem romlott meg a kapcsolatod. ha meg igen, akkor nem kell velük beszélgetni.
2009. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mindenképpen tegezd továbbra is! A tegeződés nem visszafordítható folyamat! Nem a kapcsolatotok miatt volt jogod tegezni őket, hanem mert megkértek rá téged.
2009. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ha most hirtelen magázni kezdenéd a szülőket, még azt hinnéd, úgy megromlott a kapcsolatod a fiukkal, hogy még velük, a szüleivel is direkt vagy ilyen távolságtartó!! Nagyon rossz üzenete lenne a magázásnak.


Nincs olyan, hogy visszavonjuk a tegeződést, az egy életre szól.

2015. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!