Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell belepisilni Balaton...

Miért kell belepisilni Balatonba (n) és strandi medencékbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Most voltam szarni a Balatonban. Nagyon jól esett, csak kicsit hideg volt a víz.
2011. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mert csak. jólesik. kész ennyi. ha nem tetszik ne járj strandra :D
2011. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Balatonban elvész amúgy is tele van trutyival,de medencébe nem kéne..
2011. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ismét itt vagyok, aki a halas dolgot írta: Köszönöm annak, aki lájkolt xD Ez tényleg nagyon vicces volt.


Egyébként eszembe jutott, hogy régen tanultam búvárkodni egy kicsit. De tartottunk órát arról, hogy mit kell csinálni a víz alatt. Pl. bele kell pisilni a búvárruhába. Ezen mindenki röhögött egy nagyot. :D

A tengerben a delfinek meg a cápák és más állatok is beleürítenek :D Ha cápával találkozunk, nem szabad nyugtalankodni, mert az állat megérzi. De belepisilni se szabad! Mert nemcsak a vér, hanem a vizelet szaga is vonzza a cápákat! Nemcsak a tanár mondta, hanem egy könyvben is olvastam.

2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Nagyon jól esik a Balatonba is belepisilni, de ide sajnos nyaranta csak egyszer szoktunk lemenni. Az igazi élmény azonban a strandi medencébe való belepisilés. Nyaranta legtöbbször reggeltől estig akár tíz órát is kint vagyok a strandon legalább tíz tini barátnőmmel együtt, de soha nem megyünk el WC-re. A legjobb érzés, hogy csoportosan pisilhetünk bele az élménymedencébe, naponta akár 7-szer, 8-szor is.

egy tinilány 13L

2015. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól esik a Balatonba is belepisilni, de ide sajnos nyaranta csak egyszer szoktunk lemenni. Az igazi élmény azonban a strandi medencébe való belepisilés. Nyaranta legtöbbször reggeltől estig akár tíz órát is kint vagyok a strandon legalább tíz tini barátnőmmel együtt, de soha nem megyünk el WC-re. A legjobb érzés, hogy csoportosan pisilhetünk bele az élménymedencébe, naponta akár 7-szer, 8-szor is.

egy tinilány 13L


Csatlakozok az előzőhöz, Siófokon lakok, nyáron minden nap reggeltől estig a barátnőimmel strandolunk. A víztől mindig ránkjön a pisikélhetnénk :) , reggel a 8 fős lánycsapat bemegy derékig és együtt belecsurizunk :D . Én nagyon szeretem azt az érzést ahogy a hűs vízbe zubog a csurim és a többi ember észre se veszi. A vízben elég sűrűn pisilek. Van egy régi budi is abba csak kaksizni járunk mert büdös és ha felguggolok az ülésre(rá nem ülnék) akkor mindent összepisilek(ülőke, ajtó alja).

14/l

2015. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked azt hogy kell?????Nem kell csak ha akarsz.😉😉Es en mindig elengedem ha kell.A Balaton nagy es az allatok (allatok alatt nehany emberre is ertem de aki nem inge ne vagye magara) is bele pisilnek sot meg kakilnak a Balatonba.
2016. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!