Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Pisiltek egymás...

Férfiak! Pisiltek egymás melletti piszoárokba?

Figyelt kérdés
Ha nincs hely beálltok egymás mellé is?
2011. nov. 2. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Hugyozni megyek nem nézelődni.
2011. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mustafa33 ***** válasza:
100%

Nem a nézelődésről van szó. Magánügy. Vannak privát dolgok. Akkor már akár az utcán is mint Vietnamban? A pisoár leghülyébb formája a francia, ahol az utcán van olyan amiből kilóg az ember feje és lába. Nem vagyok prűd de az ember viselkedjen. Bizonyos kultúrákhoz bizonyos viselkedések tartoznak.

Muszájból ki lehet bírni, katonaságnál latrinába tojtunk. Huszan ültünk egymás mellet nem elválasztva két deszkán egy gödör felett.

2011. nov. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy a nők nem szégyenlősek egymás előtt? Mi sem pisilünk egymás előtt. De azért gondoljatok bele, hogy mennyivel könnyebb egy férfinak elintézni a dolgát, mint egy nőnek.
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
73%
ha 2 centis faszom lenne énis szégyellném de am nőkről azért gondoljuk h. nem zavarja őket az ilyesmi mert pl suliban egy nap vagy 10x hallani h. Hé dori eljössz velem pisilni?
2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán, engem egyáltalán nem zavar. Mi az, hogy tudja mit cisnálsz a csobogásból? :D Tudja, hogy hugyozol, és? :D Mi másért állnál ott a piszoár előtt?

18/F

2012. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!