Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Egész nap a gép előtt ülök, ki se mozdulok, aztán a nap végén rájövök, nem csináltam semmi értelmeset. A barátaimat nem hívom fel, hogy menjünk el ide vagy oda, pedig szeretnék valahova menni, csak nem tudom hova. Azoktól az esetektől félek, hogy csak felhívom, hogy menjünk be a városba hülyülni, mert ha nincs ötlet, akkor unatkozunk. Annyi erővel pedig a gép előtt is ülhetnék. Egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék "megjavulni".
2011. nov. 4. 18:47
 1/1 bánomisén ***** válasza:

Miért nem hívod fel a barátaidat? Attól, mert neked nincs ötleted, lehet, hogy nekik van.

Annyi mindent lehet csinálni, nem értem, hogy ti, tinik, miért nem tudtok mit kezdeni magatokkal, komolyan...


Kirándulás? Focizás? Eső esetén múzeum, mozi? Gondolom, nem vagytok beoltva kultúra ellen...

2011. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!