Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok osztálytársamnak volt már...

Sok osztálytársamnak volt már fiúja, de én ezt még korainak tartom. Szerintetek ez ciki? L/11

Figyelt kérdés

2011. nov. 22. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki, ez alapjáraton így lenne természetes :) 11éves vagy tehát gyerek, ilyenkor még nem kell. ne kényszerből legyen fiúd mert ciki ha nem volt , 3-4év mulva majd lesz:)
2011. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év múlva kérdés: Sok osztálytársamnak volt már fiúja, de sztem korai. Ez ciki? L/7
2011. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És utána jön az újabb kérdés: "Terhes vagyok, és már el sem lehet vetetni, ciki?" 13/L
2011. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem hogy mit értenek azon 10-11-12 éves gyerekek hogy volt fiújuk. Miben merül ez ki, megfogta a kezét és együtt mentek hazáig az iskolából?
2011. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az igazi kérdés. Sokan bele sem gondolnak, hogy mondanak valamiről véleményt, miközben egészen máshogy értik, mint a kérdező. A legtöbb félreértés és meddő vita ebből származik.

Tehát az alapkérdés: itt mit jelent, hogy volt már fiúja?

2011. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
olelgetik egymást puszi...stb
2011. nov. 23. 16:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Amikor Középiskolás lettem szembesültem azzal hogy én voltam az egyetlen 13-14 éves lány aki még szűz volt.

Szerintem az hogy egy 11 éves lánynak nincs fiúja az tökéletesen helyénvaló.

Végig jártam úgy a középiskolát hogy nem feküdtem le senkivel. Hidd el sokkal többe néztek az osztálytársaim, főképp a fiúk mint a többi lányt.

Komolyabbnak és felnőttebnek tartottak. Mivel az olyan lányok akik idejekorán elkezdenek Szexuális életet élni nem azért teszik mert Szerelmesek. Hisz 11-15 év körül az egyszerű vonzalom vagy épp a barátságok azok amiket szerelemnek gondolunk.

De nézzük a tényeket:

Az évfolyamomból 7 lány nem tudta befejezni az iskolát terhesség miatt...

A barátaim közül 4 lánynak volt abortusza.

2 spontán vetéléses esetről tudok.

És még sok lehet amit nem tudtunk meg....


Ezek mind 14-17 év körüli kiskorú lányok.


Szerintem ráér ezzel az ember. Értékelni kell magunkat annyira hogy ne egy tévedés vagy egy buli utáni éjszaka legyen az első ilyen élmény.


Az hogy te 11 évesen nem érzed szükségét hogy fiúd legyen az természetes.

Sőt. Azért mert azt éreztetik veled a többiek hogy ez nem jó. Vagy hogy megfelelj nekik nem szabad semmibe beleugrani... Ezek nem építőjellegű elvárások.


Ha bármiről szeretnél beszélgetni...Vagy kérdésed lenne amit nem mersz feltenni írj rám nyugodtan ha tudok segítek.. :)


(22/L)


Üdv.: D.

2011. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, NEM IGAZ!! Fiúja? 11 évesen???? Még óvodások vagytok! Hogy lehet egy 11 évesnek fiúja? Max. csak még játszásiból... De most komolyan, hova tart ez a világ? Emlékszem, én kb. 3-ig a "hülye" szónál durvábbat ki sem mertem mondani, amikor már nyolcadikosok voltunk, a kis taknyos elsősök b*zdmegoltak. 11 évesen fiúzni-csajozni, mis ilyenről nem is álmodtunk még akkor. Talán pár koraérett kiscsajszi, de szerintem ez még olyankor nem is normális. Tíz év múlva már majd első osztályban kezdik???
2011. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy 11 éves Kislánynak írsz. Válogasd meg a szavaid kélek...
2011. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából értem a szavak lényegét, nem kell megválogatott szavakkal beszélni :) Köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 30. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!