Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 8 hónapja vagyok egybe a...

8 hónapja vagyok egybe a barátommal, nagyon szeretnek a szülei, minden héten ott vagyok náluk . Az anyukája megkért h tegezzem . Lányok ti mit csinálnátok? Nekem ez valahogy nem megy

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Kár, hogy férfiak nem válaszolhatnak. Pedig van egy jó tanácsom. De hát várd a lányokat... :)
2012. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Tegezném. Mit kell ezen rugózni? Hány éves vagy, 15, hogy ez problémát jelent?
2012. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha egybe vagy a barátoddal akkor ez biztos probléma. Vagy nagyon fiatal vagy,vagy nagyon buta.
2012. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem is csoda, hogy megengedték neki a tegeződést. :D
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen jöttem össze a barátommal, akinek a szüleit első perctő kezdve tegezem. Sokkal kényelmesebbez a kommunikáció és bensőségesebb a viszony így.
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem illik visszautasítani. Én 4,5 év után se tegezem és nem is fogom soha, teljesen más emberek:)

Pedig anyós-após testvéreit tegezem...

2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is tegezem kezdetektől. Apukáját is. Barátom is az anyukámat és apukámat is.

Az lenne már a furcsa ha magázni kéne:/

2012. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha már 8 hónapja egybe vagytok, akkor ideje tegezni! XD
2012. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 21:55


pont így vagyok mint te, anyósékat nem tegezem , de apósék testvérét és annak feleségét igen


kicsit rossz, hogy nem kértek ég meg arra, hogy tegezzem őket, de hát ha ők így látják jónak akkor mindegy

2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Meg lehet szokni a tegezést :) először elrontod, belepirulsz, és ennyi :)

Párom csak akkor tegezhette le édesanyámat miután elvett feleségül, de én mai napig nem tudom megszokni, hogy tegezi Édesanyámat, pedig én a férjem szüleit kezdetektől tegezem :)

Szóval vannak fura dolgok, de ahogy neked jól esik.

Ha nagyon nem megy, mondhatod neki, hogy nem akarod megsérteni, de te tiszteletből meg megszokásból magázod, és nem bírsz áttérni...

2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!