Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van itt ennyi fürdéses...

Miért van itt ennyi fürdéses kérdés? Minek rázzák a rongyot egyesek hogy minden nap fürdenek? Szerintem ez kamu csak azért irjak mert ez a trendi kózben ők se fürdenek sürübben

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én nem fürödtem pontosan január 17 e óta közben 2x mosdottam inim helyeken meg borotváltam a honalajam és ápolt nónek tartanak a pasik próbálkoznak.nem vagyok büdös. Külföldön se fürdenek minden nap pl anglia németo.
2012. febr. 5. 18:49
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Én naponta kétszer zuhanyzok. Egyszer reggel, mielőtt dolgozni megyek, egyszer este, mielőtt lefekszem. Így érzem magam jól, tehát nem trendiségből zuhanyzok.


Különben is a fürdésben mi a rongyrázás? A víz és a víz felmelegítésének költsége egy zuhanyzásra vetítve töredéke például egy doboz cigaretta árának. Ennek ellenére nem mondja senki a dohányzókra, hogy rongyrázók :)

2012. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem rongyrázás,nekünk ez a normális.

Én meg azt nem értem,hogy lehet csak heti 1x fürdeni.

Mi mindennap fürdünk /zuhanyzunk este.A párom ráadásul olyan munkát is végez,el sem bírná képzelni,ha este nem fürödhetne/zuhanyozhatna én meg azt,hogy így koszosan feküdjön mellém az ágyba.

Azt még megértem,ha valaki 2-3 naponta fürdik/zuhanyzik,(természetesen,ha irodai v. hasonló munkát végez)ha nemi szervét és a hónaalját megmossa minden nap.

2012. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Nagy Bartos hetekig nem fürdik le.
2012. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem rongyrázás ha valaki mindennap fürdik vagy zuhanyzik, ez így normális.Ha nagyon spórol az ember még akkor is bele kell azért,hogy férjen egy gyors zuhanyzás legalább minden másnap.
2012. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 bánomisén ***** válasza:
94%
Miért rongyrázás az, hogy valaki minden nap tisztálkodik? Hiszen ez a természetes.
2012. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
aki nem furdik/zuhanyzik minden nap vagy legalabb minden masnap kozben meg megtehetne az igenytelen. lehet szepiteni de igy van.ha arra van penz hogy otthon legyen internet akkor napi mosakodasra is van...
2012. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
Jan 17 óta nem fürödtél, csak 2-szer mosakodtál intim helyeken? Hát ha valamelyik pasinak engednél, és levennéd a ruhádat, akkor tuti elhányná magát. Gondolj bele: wc-zel, kicsi, nagy, és 2 hét alatt 2-szer mosakodtál? Ha ezt tudnák rólad, nem nyomulnának. Attól nem kellene félned, hogy szexre kerülne a sor, milyen szaga lehet az intim területeknek? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nincs szaga férjem van és ő is mondja milyen jó nekem hogy nem kell annyit fürödnöm mert nem izzadok
2012. febr. 5. 19:17
 20/24 bánomisén ***** válasza:
93%
És, gondolom, nem is ürítesz :-))))))
2012. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!