Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van itt ennyi fürdéses...

Miért van itt ennyi fürdéses kérdés? Minek rázzák a rongyot egyesek hogy minden nap fürdenek? Szerintem ez kamu csak azért irjak mert ez a trendi kózben ők se fürdenek sürübben

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%
Vizelet és ürülék maradványosan ha van aki megkíván....akkor összeilletek.
2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk természetes dolog hogy minden nap fürdik az ember.

Apám elég spórolós de soha nem mondta még hogy ne fürödjek minden nap.

Akkor is fürdök ha nem voltam sehol. Ma is fogok pedig csak boltba voltam, máshol nem és nem is izzadtam le.

Ezen kívül ha megyek buliba este akkor előtte fürdök, hajat mosok, borotválkozok.

Ha találkozok a barátaimmal és megyünk valahova kajálni vagy csak inni akkor is fürdök előtte.


Külföldön az a szokás hogy nem fürödnek minden nap az emberek csak hetente egyszer. Olyat is hallottam hogy akkor se ha kemény fizikai munkát végeznek és büdösek.

2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%
Nyáron én is lezuhanyzok minden nap, de kövezzetek meg, télen nem, csak minden másnap. Nem vagyok izzadt. De azért ez a január közepe óta nem fürödtem duma nekem rohadtul erős.
2012. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem kamu a kérdés. :D

De amúgy külföldön is ugyanolyanok az emberek, mint Mo.-on. Az igénytelenek tényleg ritkán fürdenek, de az igényesek vagy egyszerűen csak normálisak minden nap. De legalább altesti tisztálkodás van mindennap, illetve hónalj, lábfej. Még ha valakinek érzékeny is a bőre, és emiatt nem preferálja a mindennapos fürdést, akkor sem az a megoldás, hogy csak vízet engedek magamra, mert akkor is lehet nyugodtan egy kis tusfürdőt eloszlatni a teljes testfelületen, csak épp keveset, pár cseppnyit, és máris sokkal tisztábbak vagyunk, mintha csak vízzel zuhanyoztunk volna.

2012. febr. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!