Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy aki egész...

Miért van az hogy aki egész életében dolgozott elítéli azt aki nem dolgozik és mégis van pénze amiatt nincs rászorulva arra hogy dolgozzon?

Figyelt kérdés

anyám megjegyzést szokott tenni hogy én sokáig alszom tovább mint ő azért mert ő hajnalban felkel és végzi a munkáját

meg a többi emberre hivatkozik aki hajnalban kel hogy dolgozni menjen én mondtam hogy azért nem dolgozom mert megtehetem nem tehetek arról hogy ő egész életében dolgozott meg arról sem hogy más dolgozni jár az az ő baja hogy egész életét munkával töltötte


2012. márc. 18. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Talán mert maga szedte össze azt, amije van. A legkirályabb érzés a világon az, ha saját magad teremted elő a dolgaidra a pénzt, ergo a magad ura vagy, senkitől nem függsz, senki nem tud zsarolni.


Az, hogy v.ki tartja a s*gged alatt a széket, az vesztes helyzet, hiszen bármikor kirakhat a francba, és akkor vége a szép időknek.

2012. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

"én mondtam hogy azért nem dolgozom mert megtehetem"

Akkor miből élsz? Eltartanak a szüleid? Vagy a pasid? Más pénzét költöd, amiért más dolgozott meg?

Az ilyenek szoktak nagyon pofára esni.

2012. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, te erre büszke vagy? Miért nem dolgozol? Ki tart el?


Másik dolog: egyértelmű hogy elítéli egy dolgozó ember a nemdolgozót. Ha az egyik ember napi munka mellett is alig tud megélni, más meg otthon ül és jobban él, egyértelmű, hogy dühítő....

2012. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Az üzenet küldője: melitta1986

Az üzenet szövege: üzletkötő vagyok van pénzem neki az a baj hogy nincs fix munkahelyem neki a normális ha bejár mindennap dolgozni 8 óra hosszát hajnalba kell mert ő is azt csinálta


Milyen üzletkötő vagy, ha nincs fix munkahelyed? Ez még mindig nem kerek.

Ha több infót megosztasz velünk, értelmesebb, használhatóbb válaszokat tudunk adni.

2012. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Páros lábbal rúgnálak ki a környezetemből, ha közöm lenne hozzád. Ennyi sötétségre és gátlástalanságra már magyar szó sincs. Kapd meg az élettől, ami jár.
2012. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Tök mindegy, miért teheted meg, hogy nem dolgozol, attól még jó neked. Aki megjegyzést tesz, az azért teszi, mert b*ssza a csőrét (jogosan), hogy te ezt megteheted, vagy azért (is), mert félt, hogy mi lesz veled, ha majd belekényszerülsz mégis abba, hogy te is dolgozz. És ez elsőre nem kellemes. Később meg majd belefásulsz, mint a többség, aki nem azzal tölti a napjait, amit szívesen csinál.

Pillanatnyilag én sem dolgozom, de csak éppenhogy megtehetem. Ki tudja meddig... De még így is élvezem a szabadságot. És tojok azokra, akik ezért beszólnak. :)

2012. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, kevés szülő tud örömmel és büszkén tekinteni egy ilyen kis lusta, beképzelt élősködőre, akiben sem hála, sem tisztelet nincs a szülei felé.

Gyakorlatilag az egyetlen dolog, amire büszke lehetsz, hogy százezer sperma közül te voltál a leggyorsabb.


Anyád gondolom azt szeretné, ha büszke lehetne a szorgalmas, segítőkész, udvarias lányára, aki most, felnőttként visszaad valamit abból, amit kapott.


Kik is teszik lehetővé, hogy későig aludjál? Hogy nem kell 16 éves korod óta napi 12 órában gyári munkát robotolnod?


Fordítsd meg, amit leírtál. Ki teszi lehetővé, hogy nem kell korán kelned, hogy megteheted, hogy ne dolgozz, hogy nem kell az egész életed munkával tölteni?


Ahogy elnézem, még nagyon a se.ggeden van a tojáshéj, a tyúkanyó gondoskodik rólad a fészekben, még kiscsibe vagy.

Majd akkor legyen ilyen nagy arcod, ha saját lakásban, saját keresetedből, saját magadat eltartva tudod elmondani ugyanezt.

2012. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
biztos hogy egy 26éves gondolatait hallhattuk? véletlenül nem egy 12évesét? :)
2012. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Mi van? Neked a fán nő a pénz?? Vagy taliztál a Jótündérrel?

Vagy csak nem kifogtad az aranyhalat?

Egyet tudok. Az ilyen sz@rjankó jaszkarcsi kis csira köcsögöket akik böszme audikkal rohangálnak délelőtt támasztják a falat meg "csinálják" a pénzt. Na ezeket tartom a legnagyobb nulla sz@r embereknek. Ez a véleményem.

2012. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Ja! most látom hogy "nő" vagy! Akkor már tudom honnan a lóvé! Végül is az is munka...
2012. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!