Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan ország, ahol nincs...

Van olyan ország, ahol nincs szükség lezárni a biciklit, mert nem lopják el?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, és komoly válaszokat is várok. Köszi.
2012. márc. 29. 20:39
 1/10 anonim válasza:
Ausztria
2012. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez ott mennyire általános, de Svédországban láttam olyat, hogy csak le volt rakva a bicikli és kész. Azt nem tudom, hogy csak bátor volt-e az illető, vagy nem nagy cucc.
2012. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
A globalizmus korában??:D Hogy lenne már??? Az emberek, az áruk, a szolgáltatások és a pénz - de a biciklitolvajok is! - szabadon mozognak.
2012. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Németország, Ausztria, Hollandia, Svájc, Svédország, Finnország, Norvégia, meg vannak még
2012. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jártam gyerekkoromban egy tolnai faluban biciklivel szinte mindenhová. Lakatot soha nem használtam és soha nem is lopták el és nem is volt ez olyan nagyon régen.
2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Németországban sem szokás. Ingolstadtban sokszor láttam,hogy a biciklin csomag is volt, a gazdája bement a boltba, a kerékpárt kint hagyta. Senki nem vitte el.
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon vagyok Magyarországon, és ha boltba megyek én sem szoktam lecsukni a biciklit, még sosem lopták el. És nem csak én vagyok ilyen bátor.


Nem csak az ország számít, hanem hogy azon belül milyen közösségbe kerülsz.

2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dubai
2012. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak országok, ahol kevésbé gyakori, hogy valaki elköt egy biciklit, ami nem az övé, de szerintem mindenhol előfordul. Nekem már lopták el biciklimet Svájcban.
2012. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni a 2. válaszolót. Én most Svédországban vagyok és többnyire se a bolt előtti biciklitárolónál, se a buszmegálló biciklitárolójánál nem zárják le lakattal a bicikliket.
2012. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!