Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság, ha ottalszom egy...

Bunkóság, ha ottalszom egy barátnőmnél és hajat mosok? Elég hosszú a hajam.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogyasztasz sokkal több vizet, minthogy nyilván egyébként is zuhanyzol ott, gondolom. Vagy esetleg még indulás előtt megmosod és akkor rendben lesz. Nagyon zsírosodik?
2012. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt olyan, hogy nyáron majdnem egy hetet töltöttem legjobb barátnőmnél, és ez fordítva is előfordult. Mindketten mostunk a másiknál hajat pláne, hogy nyár volt, strandoltunk vagy medencéztünk, azt pedig ki kell mosni a hajunkból. Meg olyan is volt már, hogy a mi utcánkban nem volt víz csőtörés miatt és elmentem hozzá fürödni és hajatmosni. Ez pont egy vasárnap volt amikor mindig hajat szoktam mosni, ez nálam a bevált rutin. Szerintem ha jó a viszonyotok akkor nem bunkóság. Engem ott családtagként kezelnek az apja és az élettársa is jó barátunk, a szüleimmel is napi kapcsolatban vannak. Ha nálatok nem ilyen "bensőséges" a viszony, akkor viszont lehet, hogy nem vennék jó néven.
2012. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle, hogy nem probléma-e!
2012. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mosd meg a hajad indulás előtt vagy pedig kérdezd meg hogy nem baj-e ha megmosod ott a hajad?!
2012. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire álltok egymáshoz közel? Egy barátságnál ez nem lehet nagy dolog.
2012. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem simán megteheted
2012. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem állunk közel... Nem otthonról mennék, hanem munkából. Ott pedig sültkrumpliszagú leszek. A szüleinek nem vagyok szimpatikus, elég régimódiak. Ezért gondolom hogy ciki lenne. De egy 10 órás meló után mindenem kajaszagú...
2012. ápr. 13. 23:14
 8/12 anonim válasza:
Vigyél nekik ajándékba sült krumplit,majd azt hiszik,az a büdös! :D
2012. ápr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kapásbol nem aludnék olyan helyen ahol nem szeretnek...
2012. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi smucig ember van itt."jaj, vizet fogyaszt , 200 forinttal több lesz a számla jajj". Irigy népség!Ha normális a barátnőd akkor természetesen nem lesz probléma neki ha meg smucig és erre sem képes akkor hagyd a francba és ne barátkozz vele.Erre mondják hogy "az anyját is megb_szná 2 forintért".
2012. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!