Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem az ilyen embereket!...

Nem értem az ilyen embereket! Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Dióhéjban megpróbálom leírni!

Adott egy társaság!Simán kibeszélik egymást,hazudnak egymásnak,letagadják magukat és mégis össze ülnek jó pofizni és a világ legjobb barátai!Nem csak mutatják,hanem így is van...szerintük!

Nem értem miért,hogy ennyire buták vagy ennyire jellemtelenek hogy ez nekik így a normális,a megfelelő?


Egy konkrét történet hogy volt egy "üzleti kapcsolat" 2 fél közt!Aztán torzsalkodás lett egy alkalommal,mert ebből az említett társaságból az egyik nem bírt magával!Kis idő elteltével az illető mint ha mi sem történt volna felhívta újabb üzlet miatt a másik felet!Az meg jogosan kiakadt hogy azok után hogy is foglalkozna vele?Nem is értette hogy van pofája...

Mégis hogy élhetnek így egymás mellett és egymással szemben az emberek?Nem az érdekbarátságokról beszélek itt,hanem arról hogy éveken át hogy lehetnek jóban mikor folyamatosan kipletykálják egymást és borzalmas sz*rkavarásokat csinálnak és mégis össze ülnek!


Én ha észre veszem hogy egy személy akiben megbízok és nagyon jóban vagyok átvág,kibeszél,hazudik azt "eltakarítom" az életemből mert nekem fontos hogy őszinte legyen a kialakított kapcsolatom,legyen az bármilyen jellegű!Szerintem ez a normális,nem szeretem a gerinctelenkedést,a kötelező jó pofizást stb stb!

Felnőtt emberekről van szó!Ti hogy vagytok ezzel?


2012. ápr. 19. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy dióhéj lett...
2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre én se jöttem rá.

Mert ilyenek és ezt igénylik. Ennyi.

2012. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a válasz engem is érdekel, mert ilyen helyzetbe szaladtam bele!
2012. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Leírod hogy mi a sztori?

2012. ápr. 20. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, a helyzetem most olyan, mint a tiéd, csak nálam iskolai. Tipikus ki kiről mit mondott, én hülye meg beleszaladtam a csőbe, és most én vagyok a g*ci, meg a gyökér.
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Te magad fogalmaztad meg a választ: jellemtelenek.

Azért közösködnek mégis, mert a jellemtelenség a közös kapocs. Mind tudja a másikról, hogy hátba döfné, de mivel ő is pont ezt teszi, kihívást lát benne.

Színpadi játék az egész, álarcokkal, megjátszásokkal. Sokan élvezik az ilyen helyzeteket.


Az ilyen közösségben nincsen semmi erő, összetartás, pillanatok alatt széthull.

2012. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!