Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idegen helyen nagy wc, ha...

Idegen helyen nagy wc, ha kell, ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
ha guggoltok, és olyan a wc, hogy oldjátok meg, hogy ne fröccsenjen fel a víz? Az ülőkét mivel hajtjátok fel, mivel gondolom ahhoz sem a legegészségesebb hozzáérni.
2012. máj. 17. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Letekerek egy adag papírt, az megy a vécébe, így nem fröccsen. Az ülőkéhez meg nem nyúlok, egy percig csak meg bírom tartani magam fölötte :D:D
2012. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A felfröccsenés nekem is nagy problémám (otthon nem olyan van), de amúgy két papírt teszek az ülőkére, arra a két kezem, és a kezemre ülök. :)
2012. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alul csobbanós wcket kibélelem papírral, úgy nem csobban, hanem elmerül a "cucc". :)

Mindig van nálam nedves törlőkendő, ha mégsincs, akkor egy db. wc papírral fogom meg az ülőkét, és úgy hajtom fel.

2012. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
wc-papírral érek hozzá(már ha van) és szerintem elkerülhetetlen hogy felfröccsenjen ezért 3szor olyan alaposan szoktam megtörülni magam. ilyen esetekben hasznos a nedves tölőkendő.
2012. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Papírral ki lehet bélelni a WC-t, és nincs fröccsenésveszély.

Az ülőke felhajtása lábbal is történhet.

2012. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kórházban törött lábbal úgy csináltam, hogy letekertem egy adag vécépapírt, a felét az ülőrészre raktam, és nagyon kis felületen érintkeztem ég így is vele. Hogy ne csobbanjon tényleg megoldás, hogy tegyél oda és wc papírt. Amúgy én nedves törlőkendőt is használtam (egybe volt a wc és a tusoló) szóval ha csobbant is törölgettem, meg mosogattam magam.
2012. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ismerősnél vagyok ott ráülök a wc -re egy adag wc papírt beleteszek a wc be hogy ne fröccsenjen fel a víz. Persze leülés előtt kicsit áttörlöm biztos ami biztos. Idegen helyen meg ha úgy van inkább visszatartom.
2012. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem nagyon fordult még elő :) Iskolában 2x, ezen kívül nem emlékszem másra. ott úgy csináltam ahogy leírták... bele is papírt ( ha volt elég, persze :D) meg az ülőkére aztán ami a csövön kifér.
2012. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!