Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg ha idegen...

Hogyan oldjátok meg ha idegen helyen kell szopiztatni?

Figyelt kérdés

mennünk kell majd vissza a kórházba vizsgálatra 6 hetesen és kicsit aggódok mert busszal tudok csak menni és mi van ha azon jön rá szegényre az éhség :S

nem tudom hogyan kéne szoptatni probálgattam már hogy hogyan fogom de egyedül olyan béna vagyok hogy nem tudom ugy cicire tenni hogy takarjam a mellem:(

és már agódok mert ebben a melegben sűrűbben is szopcsizik ,ti hogyan oldottátok meg?


2010. júl. 22. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Cumisüveggel és benne a "kajcsi"val. Eszemben nem lenne olyan helyen szoptatni, ahol nem tudok elvonulni, egy buszon aztán meg végképp nem.
2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Messze van nagyon a a kórház? Ha nincsen, akkor megeteted és akkor kb. 3 óra múlva enne megint, akkor meg a kórházban biztosan segítenek neked! Én már etettem kocsiban, boltban, de buszon és utcán nem.
2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagyok egy cumisüveg párti, de egyszer-egyszer nem fog elszokni a cicitől.
2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Komolyan szoptatnál a buszon, ahol egy másfél méteres átmérőjű körben jó esetben öten, rossz esetben heten-kilencen körülülnek idegenek? Etesd meg előtte, aztán a kórházig már csak kibírja.
2010. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

jajj neeeem én pont azért kérdezem hogy ott nem akarok és hogyan oldjam meg hogy a kórházig kibirja?

ott meg hogyan ?

és a cumisüvegbe lefejt anyatejet tegyek vagy mit mert a baby tea víz nem kell neki:(

2010. júl. 22. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Én lefejtem a tejemet, és cumisüvegből adtam neki, vagyis még mindig így csinálom ha megyünk valahová. Nem is lett volna lehetőségem a kórházba szopiztatni.
2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fejd le a tejedet, tedd cumisüvegbe és így bárhol meg tudod etetni. Ilyen pici babának felesleges a víz, vagy a tea ha van elég tejed. Csak a cumisüveget tedd thermo táskába, nehogy tönkremenjen ebben a nagy melegben.
2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igy értem:)

köszi szépen mindenkinek

és ezek a thermo táskák hogyan működnek mennyi ideig bírják benne?

2010. júl. 22. 17:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban volt külön szoptatós helyiség, a babavizsgáló mellett (Debrecen).
2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én voltam aki kérdezte, hogy messze van a kórház?

Ha nincsen, akkor mehettek babakocsival is és oda-vissza aludna egy jót, persze ha nem délbe kell jönnötök.

Én mindig úgy csináltam, hogy megetettem,majd elindultunk és hazáig kibírta, de rakjál neki tejcsit az a biztos.

2010. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!