Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság, ha nem megyek el a...

Bunkóság, ha nem megyek el a bankettre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak szerintem gáz nem az osztályoddal tölteni ezt az egyik utolsó programot, én a sajátomat nagyon imádtam.
2012. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem bunkóság, és nem is gáz.
2012. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem az. nekünk pl egy diszkóba szervezte meg az osztály, ott ült benn ofő is, kifizettem a részem az asztalfoglalásból, és mikor mentem be, elkapott a kidobó, hogy acélbetétes barmokat nem enged be. (am rendesen voltam öltözve, csak acélbetétes baki volt rajtam). és mondta, hogy kérjek bocsánatot, amiért rocker vagyok...erre megvertek. kijött ofő...és még ő is azt mondta, h kérjek bocsánatot, és akkor max bejöhetek...leköptem ofőt, és a kidobót és elmentem haverokkal inni...csak érdekességként leírtam :D
2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam senkit, de elmentem, végigettem a menüt, végigittam mindent aztán beültem a sarokba és reggelig aludtam, arra ébredtem fel hogy takarítanak :D
2012. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, ha nem voltál jóban a többiekkel vagy az egész osztály nem volt összetartó és a kutyának sincs kedve elmenni. Ha már befizettél X összeget, azért elmennék. Ki van fizetve, legalább fogyassz, ne potyára fizetgess :D
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sem fogok elmenni, iszonyat rossz osztályom van és már alig várom, hogy ennek a szóbeli érettséginek vége legyen és ne lássam őket többet. Amúgy részben a közösség miatt is megyek át szakmát tanulni egy másik suliba.
2012. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül elmentem,és nem bántam meg.
2012. jún. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!