Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bunkóság megcsörgetni...

Nem bunkóság megcsörgetni valakit, aztán letenni és elvárni, hogy visszahívjon?

Figyelt kérdés
Én meg tudok ettől őrülni. Miért gondolják azt egyesek, hogy nem pofátlanság, ha ezt csinálják? Én is fizetek telefonszámlát, ha meg ő nem akarja növelni az övét, akkor ne hívjon! Természetesen vannak kivételek, de itt nem a halaszthatatlan ügyekre, vagy arra az esetre gondolok, amikor valakinek hirtelen lefogy a pénz a telefonjáról. Hanem amikor valaki rendszeresen így intézi a telefonálásait.
2008. ápr. 24. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
de, elég gyökér dolog. persze nyilván az ember bizonyos embereknek megteszi szívesen, de én tuti nem hívom az olyat vissza, akinél ez zavar.
2008. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölöm ezt.Apukámmal rendszeresen ezt csinálják,és mindig vissza is hívja az illetőket.Sokszor veszekszem érte,mert nagyon irritál.Mindig mondom,hogy ne használjon telefont olyan ember,aki csak csörgetni képes.Idétlenség.
2008. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem bunkóság, ha tudod, hogy ő ingyen hív - vagy előre megbeszélitek, és SZÍVESEN beleegyezik.

Minden más esetben az.

2008. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az egyik szomszégunk csinálja ezt. néha olyan szívesen megmondanám neki. de anyán nemengedi. (őt hivogatja). és amijen naiv vissza is hivja. nekem szidja, miközben a csajjal ugytesz mintha semmi baj nemlenne. ez amugy NAGYON gyökér dolog az emberek részéről. :@
2008. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én SOHA nem hívom vissza őket

szenvedjenek csak

2008. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
de, nagyon
2008. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is bunkóság. Én vissza szoktam csörgetni őket :)
2008. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Na mi van akkor ha fontos, csak az illatőnek nincs pénz a telóján? Ha nem hívod vissza... és ha baj van?

Van ilyen is: én felhívom az illető kinyomja, és visszahív,mondván hogy ne az én pénzem fogyjon.

2008. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De, allati bunkosag szerintem is. NE hivd oket vissza. Kiveve, ha valakivel elore megbeszelted (mondjuk a legjobb haverod, csak anyagilag epp most le van egve, de azert szeretne veled neha dumcsizni).
2008. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
velem régi barátnőm csinálta és nagyon haragudtam rá érte... most elzüllött bunkó... vonjatok párhuzamot xDDD
2008. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!