Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bunkóság megcsörgetni...

Nem bunkóság megcsörgetni valakit, aztán letenni és elvárni, hogy visszahívjon?

Figyelt kérdés
Én meg tudok ettől őrülni. Miért gondolják azt egyesek, hogy nem pofátlanság, ha ezt csinálják? Én is fizetek telefonszámlát, ha meg ő nem akarja növelni az övét, akkor ne hívjon! Természetesen vannak kivételek, de itt nem a halaszthatatlan ügyekre, vagy arra az esetre gondolok, amikor valakinek hirtelen lefogy a pénz a telefonjáról. Hanem amikor valaki rendszeresen így intézi a telefonálásait.
2008. ápr. 24. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ha pl valaki hívott, és nem ismerem a számát, akkor elvárom, h újra hívjon. ha nagyon akar valamit, úgyis megteszi.

a legjobb barátnőmet, és anyukámat szoktam visszahívni, mert biztos oka van annak, ha csak csörgetni tudnak.

2008. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
76%
Szerintem is! Nagyon marhaság! Én ois felszoktam lázadni amkor így csinálják velem. De nem hívom őket vissza. Hadd szenvedjenek!
2008. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, mint az előttem postoló :)
2009. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Idegesít. Majd megcsörget olyat is akit érdekel..:D
2010. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Persze ha előre megbeszélem valakivel h mondjuk ha odaértem vhova csörgetem az más.. (előző voltam)
2010. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
De bunkóság! A tesóm is ezt csinálja mindenkivel, de ami a legbunkóbb tőle, hogy 25 évesen nem melózik, a szüleink tartják el, ők töltik a telefonját és még őket sem képes felhívni, még egy sms-re is sajnálja a pénzt tőlük...
2010. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
imeretlen számot pl sose hívok vissza.. nagyon fontos, akk majd megcsörget ha akar!!!!!!!!!!!
2010. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 slywer ***** válasza:
Ha így egyetetek meg,akkor nem.
2011. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!