Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet egy ilyen embernek...

Hogy lehet egy ilyen embernek ennyi baratja?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nagypofaju allandoan dumalo csajt. Tok bunko, kihasznal masokat, allandoan karomkodik, mindig kunyeral es sosem viszonozza ha adnak neki valamit. (tapasztaltam is)

Es megis vannak akik szeretik! Pedig veluk sem mas.. sot, meg rajuk is ordibal neha meg piszkalja a cuccaikat, turkal a taskajukban...



2012. máj. 31. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose jött be az ilyen személy, elviselem, ha úgy hozza a sors, de nem kedvelem, mert irritál. Ehhez hasonlót én is ismerek környezetemben / bár, ő valamelyest enyhébb ezekben a negatívumokban és nem turkál legalább mások holmijában /, és én sem igazán értem, hogy mitől akkora sztár. Nemegyszer azt veszem észre, hogy minél nagyszájúbb, törtetőbb, behízelgőbb, önteltebb valaki, annál népszerűbb manapság. Mintha a kedves, szerény, becsületes emberre már egyre kevésbé lennének vevők. Nem találok én se magyarázatot.
2012. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is azt vettem eszre. A masodik tipusba tartozok, es azt hiszem, ha nem 'gyujtottem' volna ossze a hozzam hasonlokat es nem alakitottam volna ki egy barati kort akkor el is vesztem volna... Regebben ketten voltunk csendesebbek az osztalybol (lanyok) es mindenki minket csesztetett.
2012. jún. 1. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajaj, ismerős érzés....én is ebben a cipőben járok.
2012. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
néhány ember egyszerűen ilyennek születik. rossz ember mégis őket szeretik a legjobban. személyiség kérdése meg esetleg a külsőségé...
2012. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!