Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mennyire mertek a telefonot...

Ti mennyire mertek a telefonotokon játszani/beszélni utcán/tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

van aki tart attól hogy valami szutyok hiperpigmentált ellopja?

a zsebetekben mennyire meritek tárolni? vagy inkább csak táskában?



2012. jún. 4. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Játszani egyáltalán nem szoktam rajta, telefonálni is csak akkor, ha hív valaki. Viszont a zene állandóan megy rajta, így hozzám van "kötve" a fülhallgató miatt, szóval észrevenném, ha valaki hirtelen elvenné.

Táskában egyáltalán nem hordom, csak a zsebemben.

Egyébként nekem is megfordul a fejemben néha, hogy kikapják a kezemből este. Mondjuk 4 és fél éves a telóm, nem a legújabb, de azért eléggé sajnálnám. Szoktam nézni a kis 10-14 éveseket, akik a legújabb modellekkel villognak az utcán...Na, azoktól biztosan nem lehet elszedni egy telefont!

20/l

2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*nem lehet nehéz

Bocsi, ez kimaradt

2012. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én folyton zsebben hordom, utcán / tömegközlekedésen meg használom, ha kell. Maximum teljesen átfogom a telefont, nem csal félig. Még nem jutott eszembe komolyan aggódni e miatt.
2012. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én táskába soha nem hordok telefont, se pénztárcát se lakáskulcsot se egyéb más nagyon fontos dolgot, az mind a zsebembe van azt meg simán észreveszem ha valaki ki akarja lopni. Telefonálni simán merek az utcán mert fogom a telefont és ha valaki ki akarja venni a kezemből akkor kicsit küzdenie is kell érte.
2012. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merni mernék, csak nem szeretek. Tömegközlekedésen nagy az alapzaj egy telefonáláshoz és nem utazok olyan sokat egy járaton, hogy érdemes legyen elővenni játszani, utcán pedig inkább a lábam elé nézek (így játék kilőve), vagy ha várakoznom kell, inkább olvasok, telefonálás viszont mehet.
2012. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem okostelefonom van, arra még úgy is sajnálok több, mint 100ezret kiadni, hogy lenne rá pénzem. Én nem féltem a mostanit, vonaton szoktak rajta maxy. játszani, egyébként a zsebembe van mindig. De van hogy órák között az előadüban hagyom, mikor elmegyek kávéért, de nem lopja el senki sem, mert nem lopósak.
2012. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyémet ellopni? :D vigye aki szeretné, 4 éves és akkor sem volt egy csúcsmodell :)
2012. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Manapság már nem játszok a telefonon. Van amikor magammal sem viszem. Beszélni, ha hívnak telefonon és az utcán vagyok, vagy tömegközlekedésen, értelemszerűen felveszem. Vagy egy másik eset, ha én hívok valakit.
2012. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, és általában nekem táskában van, ritkán fordul elő, hogy a zsebemben
2012. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Játszani szoktam rajta, legtöbbször itthon vagy néha mikor a buszt várom. Beszélni amúgy is nagyon ritkán szoktam, ha buszon vagyok és halasztható akkor vissza szoktam hívni azt aki keresett, mert nem mindig hallok mindent. Mindig kellően jól igyekszem fogni a telefont, hogy nem tudják kikapni a kezemből. Táskába nem szeretem tenni, mindig a zsebemben van, mert így érzem, hogy megvan még. Lassan 4 éves a telefonom de sajnálnám ha ellopnák, lévén szinte minden multimédiás képességét kihasználom.
2012. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!