Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mennyire mertek a telefonot...

Ti mennyire mertek a telefonotokon játszani/beszélni utcán/tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

van aki tart attól hogy valami szutyok hiperpigmentált ellopja?

a zsebetekben mennyire meritek tárolni? vagy inkább csak táskában?



2012. jún. 4. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez ahogy látom szintén egy hét éves kérdes, de valaki azi írta, hogy 13-14 éveseknek csúcskészülékük van, és nem lehet elvenni tőlük na ebben én azért most sem lennék annyira biztos ugyanis vannak azért náluknál sokkal erősebbek, és az utcán simán meg is támadhatják az illetőt főleg, ha még a kezében villog is vele. Most például egy samsung galaxy s7 edge s8 s8+ s9 s9+, és a legújabb: s10 s10+, és még a Huawei p30 p30 pro na ezekkel már szerintem egyáltalán nem érdemes villogni az utcán, vagy tömegközlekedési eszközökön persze ez mostanában inkább a nőkre jellemző, hogy szeretnek néha villogni az okostelefonjukkal, de tisztelet a kivételnek ez az én személyes véleményem, de lehet javítani, ha tévedek.

Most nekem például egy j5 2017-es okostelefonom van, ami egy kicsit ezek alatt van, de mindettől függetlenül ezt sem hagyom sehol sem őrizetlenül.


(FF☆%).

2019. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én írtam az első választ. :-)

A második kommentben javítottam, hogy nem lehet nehéz elszedni a telefont a fiataloktól. :-D

Egyébként pont tegnap láttam két - olyan 12-13 éves forma - lányt egy rendezvényen. A hátsó zsebükbe rakták a telefont, aminek a nagyobbik része kilógott. Annyitól is kieshetett volna, hogy ha leguggolnak vagy kicsit nagyobbat lépnek. Na, tőlük sem lett volna nehéz elszedni a szuper Samsung készüléküket.

2019. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!