Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a kérdésemre? Részletek lent!

Figyelt kérdés

fontos kerdeseket teszek fol, szorgalmasan valaszolok masok kerdeseire, de az enyemekre miert nem lehet valaszolni???

pedig mindig latok vicces hozzaszolasokat, de megcsak ezt sem kapok :( engem ugy neveltek, h ha kerdeznek vmit akkor ugy illik ha valaszolsz... jol esne! Nektek nem? Ti mennyi kerdesetekre kaptok valaszt? es ebbol mennyi hasznos?



2012. jún. 5. 20:51
 1/7 Baranka válasza:
Lehet nem annyira "népszerű" kérdés körben teszed fel a kérdéseidet. Én eddig egy kérdésem kivételével mindig kaptam választ:-)! Többsége kb 90-95 % hasznos számomra.
2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden kérdésre válaszolnak itt sem. Sokan vannak, akiknek nincs humorérzékük és rosszul tűrik a mókás beírásokat, másoknak meg csak idétlen "humorérzékük" van, azok meg nem válaszolnak értelmesen semmire. A kérdés stílusa általában eldönti, hogy milyen reakciókat vált ki. Ha azt írod, hogy vered a kutyádat vagy gyerekedet, akkor kapsz rögtön sok-sok választ, ha szeretnél. Vagy vőlegényed féltékeny, részeg és nem dolgozik. Erre jön sok. Vagy káromold valamelyik vallást, azonnal kapsz mindenféle választ. Ezek persze csak tippek voltak...
2012. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet olyan kérdést teszel fel amire a többség tényleg nem tudja a választ , vagy lusta! a másik hoyg a napszak is számít mikor teszed fel a kérdést

én pl kifejezetten nem reagálok a az egy oldal terjedelmű regénybe illő sztorikra, egyszerűen nincs kedvem elolvasni főleg ha ilyen párkapcsolati a téma.

ezen az oldalon nem nagyon beszélhetünk illemről, itt nem beszélsz senkivel sem személyesen nem látnak, így nyugodtan megteheted azt hoyg nem reagálsz dolgokra.

2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha belinkeled a kérdéseidet, esküszöm, válaszolok mindre tudásomhoz vagy hitemhez mérten :)
2012. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, legnagyobb hiba ilyenkor hogy nem linkeled be a kerdesed

egyebkent senki sincs itt arra kotelezve hogy valaszoljon barkinek is, gondolom

ha kapsz (jo) valaszt, orulj, ha nem, vedd tudomasul es emeld ki vagy probald ujra

2012. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mi volt a kérdésed, de a tőlem telhető legjobb választ adom, ha ismételten felteszed!
2012. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én kapok válaszokat általában kevesebbet de hasznosakat , sajnos olyan kérdéseket teszek fel többségében , amelyre nem lehet egyöntetű választ adni,mert van akinek ez a véleménye, van akinek amaz.
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!