Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 23 évesen nem köszönhetek egy...

23 évesen nem köszönhetek egy kb 45 éves nőnek úgy, hogy jó napot kívánok?

Figyelt kérdés
anya szerint csókolommal kellett volna, és emiatt nem fognak felvenni :S
2012. jún. 7. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves nő vagyok, de ha egy huszonéves lány csókolomot köszönne nekem, beesnék az asztal alá. Ennyire nem vagyok öreg!
2012. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és elég sokszor szoktam Csókolommal köszönni, mert az nem olyan hivatalos, de nekem meg pont, hogy anyum szokott lecseszni, h köszönjek már normálisan, mert gáz vagyok:)
2012. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

pont azért tettem idézőjelbe h idősebb, mert nem egy öreg nénikéről van szó akinek simán lehet csókolommal köszönni.

sztem anya azért gondolja így, mert végülis ismerős nőről van szó, és ha belegondolok, akkor anya munkatársait is csókolomozom (50-60 köztiek)

2012. jún. 8. 11:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy akkor a kezicsókolom simán mehet.
2012. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, anyukád tudja rosszul.
2012. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!