Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Veletek volt már úgy hogy...

Veletek volt már úgy hogy bementetek egy boltba, vagy kisebb drogériába pl : DM, Müller, vagy Rossmann és végig követett a biztonsági őr?

Figyelt kérdés

tegnap voltam CBA-ba és végig követett az őr, meg még rám "küldte" a sorfeltöltő fiút is hogy nézzen már rám nehogy zsebre tegyem a 10 kilós kutyatápot.. a kutyának néztem tápokat, nézegettem olvastam, őket...


végig engem nézett oda állt szinte mellém, én meg már idegességemben beleröhögtem a pofájába.


legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra,


nem volt rajtam semmi feltűnő, köszöntem, kosarat vettem,és cél irányosan megindultam a tápok felé.


persze a bolt tele volt...


2012. jún. 15. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. De engem nem zavar. Én nem lopok, neki meg ez a munkája.
2012. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De tessék itt egy cikk, másnak sem tetszik:

[link]

2012. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, egyszer. Az volt a legcikibb az egészben, hogy miután fizettem, be is csipogott a kapu. Én totál leblokkoltam, az őr meg "háhá, megvagy" fejjel ott helyben kipakoltatta a táskám. Ez nem két perc volt, mert nagy táskát hordok, amibe minden belefér, és tele is volt pakolva. Végül kiderült, hogy egy könyvtári könyv csipogott be :S
2012. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ilyenkor kell "háhá, ez nem jött be!" fejet vágni. ;)
2012. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jah egyszer volt egy újságba szempillaspirál kupont, de csak ilyen 20%os, tehát a boltban kellett mérlegelnem melyiket érné meg megvásárolni a sok közül. Természetesen fél óráig álldogáltam a pult előtt, aztán berángattad a raktárba, hogy én bedugtam valamit a nadrágom korcába. Kb 16 voltam és azt sem tudtam mi az a nadrágkorc, még életemben nem hallottam ezt a kifejezést. De a lényeg, hogy felhúzatták a pólómat, mondjuk a főnök nő volt.. Nem lett volna joga ezt tennie. Meg ráadásul nem is egy rosszarcú vagyok. Nem tudom, de ezek a drogériás bizt. őrök mind ilyen elfojtott agresszorok, mint akivel az egyik hsz. is találkozott... Hogy hullna ki az összes foguk komolyan, utálom őket. Meg pont ilyen boltokba

tesznek idegbetegeket, ahol órákig lehet nézelődni a sok kacat közt, anélkül, hogy vásárolnál bármit is... Uhh de jól esett kiírna magamból ezt a régi sérelmet!! :D

2012. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ilyenkor direkt szivatni őket,ha feltűnően rámszállnak.Elkezdek cikázni a sorok közt,oda.vissza,leveszek véletlenszerűen dolgokat aztán visszateszem.Zsebembe nyúlok ,aztán kiveszek egy zsepit stb.
2012. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főleg akkor lesznek izgatottak a biztonsági őrök,ha a sminkek közt válogatok.Szépen végigpróbálom az összes tesztert (mondjuk alapozók esetében),majd letörlöm a kihelyezett tisztítókendővel,és újra felkenegetem a még versenyben maradtakat.Hadd élvezze a munkáját a kedves őr.Arra nem jön rá,hogy egy nála csak paraszthajszállal okosabb tolvaj is gyanúsan pepecselne,és amíg ő árgus szemekkel követi, a társa szépen kipakolhatja a boltot...
2012. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze ,így is szokták csinálni.Bejön az elterelőember arra rámászik az őr,közben a célirányos tolvaj zsebrerakja a fél boltot.Aztán csodálkoznak a készlethiányon és mégjobban rámásznak a teszterekkel pepecselő emberekre :D
2012. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sárika14 válasza:
Szia. Igen, volt. A rossmann-ba van egy nagyon idegesítő bizt. őr. Állandóan követ, figyel. Amikor nézzük a sminkeket, ránkszól hogy tesztereket használjunk, de ha egyszerüen nincs, akkor honnan a szarból próbáljam ki?:O Elegem van abból a biztonsági őrből. És még a táskánkaat is átkutatja, közbe meg nem is lopunk. Borzalmas mi megy itt. lehet hogy az a munkája, de nem kell bunkónak lennie.
2012. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!