Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Veletek is elő szokott forduln...

Veletek is elő szokott fordulni, hogy váaároltok valahol és folyamatosan néz a biztonsági őr, vagy az eladók?

Figyelt kérdés
Meg kell hagynom,hogy engem olyan szinten zavar,hogy mikor elkezdenek nézni,akkor el is felejtem,hogy mit akartam venni.És SOHA nem loptam el semmit,és nem is fogok,de engem nagyon irritál.Ezért szeretek pld. az Auchan-ban vásárolni,mert tudom,hogy ott kamerával figyelnek,de mégsem zavarnak a vásárlásban.Szörnyen irritáló,főleg ,hogy én pont nem vagyok olyan,mint akik lopnak.Biztos sok a lopás,de nem hiszem el,hogy úgy nézek ki...:SSSSSSSSS
2010. jún. 2. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ezzel én is így vagyok. Ilyen szempontból a DM és a Rossmann a legrosszabb hely. Ha egyedül vagyok és bámulnak, akkor fogom magam és átmegyek máshova :D, ha barátnőkkel, akkor zavarba hozzuk a biztonságiakat. Pld. hangosan megkérdezem, hogy "na, mit lopjunk?", vagy odamegyek a hatalmas izomkolosszushoz és bájosan mosolyogva megkérdezem, hogy hol vannak az ilyen meg olyan tamponok, de nagyon gyorsan kéne, mert vészhelyzet van stb., és addig lököm a dumát, míg leszakad rólunk. :D

Én sem loptam soha, és szerintem egyáltalán nem úgy nézek ki, mint valami bűnöző.

2010. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavar, hogy folyton a nyomomban vannak; főleg mikor kisebb üzletben vásárolok, és csak én, vagy pár ember van épp a boltban... :/ Persze azért őket is megértem, biztos unatkoznak... :D

De azért néha már olyan nagyon bámulnak, hogy legszívesebben a képükbe mondanám: "Nyugalom kedves uram, nem szoktam lopni!" :D De hát, ha egyszer ez a munkája, hadd nézzen... :P

2010. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Enge végtelenül zavarnak ezzel a gátlástalan bámulásukkal..olyan megalázóak-főleg,hogy szerintem ránézésből is becsületesek vagyunk...-mondjuk érzékenyebbek is az átlagnál...
2010. jún. 2. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is rettentően zavar. Beugrom tisztasági betért, vagy hasfestékért, és úgy néz, minta téglával dobtam volna be az ablakot, hogy szempillaspirált lopjak.
2010. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De most komolyan,nem gondolják,hogy ezzel elriasztják a vásárlókat?Én komolyan mondom,szerintem sok olyan ember van,aki emiatt a dolog miatt nem megy vissza egyes helyekre vásárolni...-mondjuk az értelmi szintjük a biztonsági őröknek...no comment...:SSSSS
2010. jún. 2. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenkire rá lenne írva, hogy becsületes vagy nem akkor nagyon egyszerű lenne az élet. Mégis, hogy néz ki az az ember aki lop? Volt egy tévesnek bizonyult elmélet, a frenológia, mely a koponya jellemzői alapján ítéletet mond az ember jelleméről és képességeiről.
2010. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, ezért nem is megyek be egyedül szívesen a Rossmannba:) csak azért, mert fiatal csaj vagyok, és általában nagy kézitáskával közlekedem a biztonságiőr már potenciális gyanúsítottként kezel és megállás nélkül követ. Olyan lelkiismeret furdalásom lesz tőle mindig, pedig sose loptam sehonnan semmit, és nem is fogok. Mégis úgy érzem magam mindig, mintha bűnös lennékXD 18/L
2010. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hülyék ezek...csak nem forognak :D
2010. jún. 2. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is szar, ha az ember csak úgy nézelődik valahol, és akkor az eladó megkérdezi, hogy miben segíthet, és hiába mondom, hogy csak nézelődök, utána gyanúsan méreget.
2010. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért őket is meg lehet érteni. Ha nem figyelnek ellopják a fél boltot és a kárt nekik kell kifizetni.
2010. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!