Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meddig kell még várnom az...

Szerintem8 kérdése:

Meddig kell még várnom az igazira? Miért ilyen szürke az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!

az a problémám hogy 21 éves vagyok és még nem volt barátom illetve még nem találtam meg az igazit,

a családban én vagyok a legkisebb van kettő testvérem és 3 unokatestvérem akik már megtalálták életük szerelmét szerencsére a szüleim is boldogok csak én vagyok egyedül.

egy pár hónappal ezelőtt összevesztem a legjobb barátnőimmel mert nem mentem el velük bulizni, és azóta nem is hívnak semmi, könnyen elfelejtettek engem mintha nem is ismertük volna egymást, és azt halottam hogy gyerekesnek tartanak. Pedig én csak nem szeretem a cigifüstöt, nemis értem hogy bírják egyesek a tudatot hogy cigifüstbe ugrálnak és közben haldoklik a tüdejük,na mindegy. Szóval mióta nincsenek meg a barátnőim nem járok sehova és igazából 3 hónapja senki nem hívott a telefonomon, tiszta vicc, és közben emészt hogy eltelt már az életemből 21 év, tiszta vagyok és tisztességes és nem látok egy értelmes tekintetet se ahol járok, kezdek aggódni hogy már nem élem meg a nagy szerelmet, vagy ha igen akkor majd késve,sokkal. Én még nem láttam sok férfit akik tényleg udvaroltak volna egy lánynak, pedig az úgy lenne tökéletes, nekem eddig csak lehúzós,szexm*niás, foci-videójátékb*zi,politikai harcos meg ilyesmi fiúkkal sikerült találkoznom de megmondom őszintén egyik se volt életrevaló.

Ha van olyan lány aki hasonlóan van mint én az írjon hogyan ismerkedik meg emberekkel, mit csinál annak érdekében hogy megtalálja az igazit? köszönöm a válaszokat


2012. júl. 14. 21:42
 1/5 anonim válasza:
Ugyan én fiú vagyok, és talán nem haragszol meg, ha írok neked. De lehet az a legjobb, ha megkérlek, keress meg privát üzenetben, ott elmesélhetem én is az észrevételeimet, véleményemet, hozzáállásomat a dologhoz! Ja, és fel a fejjel! :-) 18/F
2012. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad, az hogy a környezeted már megtalálta párját, te meg nem, nem jelent semmit. Lehet csupán kisebbek az igényeik, vagy az első ember aki bepróbálkozott megfelelt nekik. Mint mondtad, randiztál többször, szóval nem lehet veled baj, ha te is úgy tennél mint a rokonaid, összejöttél volna valamelyik defektessel. Csak várj, és nem sokára hallgathatod a rokonság panaszáradatát.

Igényedet az udvarlásra örömmel hallod, bár én pont úgy vettem észre, hogy manapság a lányok azok, akik nem igénylik ezt.

21 évesen azért meg még bőven fiatal vagy. Inkább tarts itt, mint járj úgy mint azok akik 18 évesen gyereket szülnek egy olyan apának akik el is hagyta őket, és így szépen olyan korra mint most te vagy, egy kiégett, lesüllyedt, kilátástalan reményvesztett életet élő nő legyél.

Amúgy mely régióban laksz?

24/F

2012. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*örömmel hallom
2012. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok de ez semmit nem jelent.

és igazából rendes randim is csak egyetlen egyszer volt a többi az inkább idegennel való találkozásból elkövetett beszélgetésnek hívnám nem pedig udvarlásnak :) minden nap beszólnak az utcán úgyhogy az ilyen beszélgetéseket is kerülöm már, mindegy úgy se lesz semmi szerintem egyedül fogok meghalni mert nincs akit szerethetnék és aki viszont. Azt tervezem elmegyek küldölre és megfigyelem hogy más kultúrákban hogyan udvarolnak egymásnak a felek aztán könyvet írok.......

2012. júl. 18. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal azért számolj, hogy az emberek pl útcán soha nem szoktak ismerkedni, közterületen sem, csak valami fedett ,zárt közegben. Ilyen az emberi természet. Ha nem jársz ilyenbe, akkor örökre magad maradsz. Én tapasztalatból tudom. Egyszerüen sajnos szinte kizárólag a szemét mocsok disco, szórakozóhely az egyetlen szinte ,ahol lehet ismerkedni. Bár én eddzőterembe járok, ott is lehet, de az azért nem olyan egyszerű, mint a szórakozóhelyen. Bár az is igaz,hogy szórakozóhelyen még soha életemben nem voltam, útálom mint a szart, pont azért amiért te. Tűzzel vassal kéne írtani az egész lepra bagázst, cigi ,pia ,drogok, lötyögés. Tré hulladék az egész. De ahhoz hgoy ne legyél különc, el kell tudnod ezt viselni. Máskülönben a remeték életét választod, és egy idő után a nagy elégedettségedben rá fogsz ébredni egy napon,hogy rohad túl egyedül vagy, és boldogtalan is.
2012. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!