Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tesz egyes embereket a...

Miért tesz egyes embereket a trollkodás boldoggá?

Figyelt kérdés
(Az én olvasatomban troll az, aki megnyilvánulásaival szándékosan szembe helyezkedik egy állásponttal, nézettel, vagy egyszerűen olyan dologgal, aminek egyes emberek örülni tudnak és célzottan szétzúzni, megtörni, rombolni akarnak)
2012. aug. 7. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12:31, szerintem ez az az érzés, amikor másokra valamilyen hatással vagy, egyszerre sok emberre hatsz. Egyfajta hatalomérzés lehet, bár nem valódi hatalom. A hatalomvágy kiélése akkor működhet ilyen módon, ha más módon az illető nem tud komoly hatással lenni emberekre a való életben.
2012. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Téves diagnózis. Szerintem meg egyszerűen megmaradt benne a gyermeki lelkület, aki nem tudja és nem akarja az életet véresen komolyan venni. És milyen igaza van!
2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Téves diagnózis." Aki nem akarja az életet véresen komolyan venni, azt még nem feltétlenül tölti el örömmel mások bosszantása. A gyermeki lelkület nem gonoszkodást jelent.
2012. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ha igazi trollokat akarsz látni, menj a 4chan.org -ra. Az Anonymous hackercsoport is itt trónol egyébként, és gyakorlatilag ez a weboldal nevezhető a trollok állatkertjének.
2012. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy ezeknek a trolloknak igazuk van? Ugyanis hülye emberek mindig voltak, akiket szét kéne zúzni.
2014. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!