Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ha ezekért leb*szo...

Szerintetek ha ezekért leb*szom az embereket (kamaszokra gondolok akikkel haverkodni próbálok) az jogos vagy nem?

Figyelt kérdés

-Írogatok nekik, ők csak válaszolgatnak mindig maguktól nem írnak

-Unottan, röviden válaszolgatnak

-Lenéző stílusban beszélnek velem

-Köszönés nélkül lemennek

-Mindenkivel jobban elbeszélgetnek mint velem

Szóval ezekért ha leb*szom őket, jogos, vagy az jogos hogy ezek után nekik áll feljebb?


2012. máj. 9. 14:39
1 2
 1/11 rajcziz ***** válasza:
89%
Ha te csak úgy írsz nekik, anélkül, hogy megkérdeznéd, hogy esetleg beszélgethettek-e, akkor inkább ő van jogosan felháborodva. De hová fajult a világ, hogy már csak netes beszélgetés létezik?
2012. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdezem hogy ráér-e most
2012. máj. 9. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de lehet, hogy benned van a hiba. Lehet, hogy unják, amikről írsz. Az meg, hogy kivel beszélgetnek el jobban... ezért hülyeség bárkit leszúrni. Nekem pl. vannak olyan csoporttársaim, akik bár aranyosnak, normálisnak tűnnek, de csak nagyon általános témákról tudunk beszélgetni, mert egyszerűen annyira nincs közös vonásunk.

Másrészt meg a beszélgetés nem olyan dolog, hogy eldöntöm, hogy én most a Pirivel tök jól el fogok beszélgetni, a Janival meg nem. Vagy jön magától a dolog, vagy nem.

2012. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy leszúrod őket, nem fognak hozzád jobban ragaszkodni sajnos, ez biztosan nem a jó megoldás.
2012. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez kb. ilyen: Ha kezet nyújtok valakinek és ő megkérdezi, ki vagyok, mire én pofon vágom, akkor jogosan vagyok felháborodva?
2012. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el hogy leba*szod.

Én azokat szoktam lecseszni akikkel jóban vagyok és megbánt a viselkedése.

De ha haverkodni próbálsz és még le is ba*szod... ejj ejj gyermekem. Inkább rendezz bulit. NNa akkor nagyon hazsnos az fb, másra nem os való. egyébként meg miért a neten akarsz haverkodni? Én a barátaimmal sosem tudok igazán neten beszélgetni, annyira idegen tőlem, hogy nem igaz. udvariassági csevegés ha már rámköszönt.

De miért csesznél le valakit mert te unalmas vagy?

2012. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha én haverkodni akarok, akkor azt élőben teszem....
2012. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem az a legokosabb, ha nem próbálsz haverkodni velük
2012. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hello!


Nem jogos, mert azért, mert te nem érdekled őket teljesen felesleges ilyen durván reagálni. Nekem is vannak emberek akikkel megértem magam, és vannak akikkel nem, mert más a gondolkodásunk. Azért nem fogok senkit sem leszidni. Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy amikor MSN-en látom hogy valaki már hónapok óta nem írt rám, alig válaszol, és gyakorlatilag semmilyen esély nincs egy normális beszélgetésre, akkor felteszem neki a kérdést, hogy szeretné-e a jövőben tartani velem a kapcsolatot, vagy töröljük egymást? Ha nem válaszol, akkor értelemszerűen letörlöm.


Talán érdemes lenne a hozzáállásod változtatásán elgondolkodni mert lehet, benned van a hiba. És barátkozz olyanokkal, akik hasonlóak hozzád.


Minden jót!

2012. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem a "leb*sznás" egyáltalán nem jogos tőled, ha megemlíted, jelzed feléjük, hogy ez téged zavar, akkor teljesen érthető, olyan formában jogos is. de elgondolkoznék, hogyha ilyenek a beszélgetéseitek, akkor minek beszélgettek egyáltalán?
2012. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!