Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy nincs egy...

Miért van az, hogy nincs egy normális futballmecs Európában verekedés nélkül?

Figyelt kérdés
Én betiltanám az összes meccset, hadd gondolkozzanak el a t. szurkolók! (tisztelet a kivételnek).
2009. júl. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg a foci meccseken verekednek addig nem a tv székházakat verik szét legalább.
2009. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez minden ország focimeccsein így szokott lenni általában, főleg ahol nem adnak a biztonságra..
2009. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy most le leszek húzva, de azért megkérdezném, a kérdező milyen gyakran néz meccset, és milyen országok csapatainak találkozóját nézi meg? Szerintem inkább a verekedés a ritka, csak azokat kapja fel a média. Én rendszeresen nézem a német, spanyol, angol, olasz topligák mérkőzéseit, a BL-t, UEFA Kupát, mégsem látok rendszeresen csetepatékat.
2009. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Harmadik vagyok. Azt még elfelejtettem írni, hogy sokszor látni, milyen alacsonyak a nézőtér szélén a korlátok, gyakorlatilag át is lehetne lépni, mégsem rohan be senki. Hogy miért? Mert olyan szabályozások vannak, hogy lecsukják érte.
2009. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ez nem megoldás!

Nagyon sokan szeretik a focit, és nem balhézni járnak ki a meccsre.

Ez olyan ötlet, hogy zárjuk be az áruházakat, mert vannak bolti lopások. Vagy szüntessük meg a légiközlekedést, ha lezuhan egy repülő.

2009. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
utolsó de jogos. angol meccseken is 1-2 méterre vannak az angol szurkolók akik azért tudnak sokkal keményebbek lenni mint a románok és magyarok egyszerre és mégsem mennek be. spanyol olasz német uefa bl sehol. csak itt magyaroknál meg ilyen helyeken van néha ilyen f*s
2009. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Halihó, nem húzok le senkit, nyugi, nem az én módszerem! Szeretem a többféle véleményeket olvasni. Szóval ok, akkor nem, akkor nyugaton nincs verekedés. De akkor nálunk miért van? Itt Keleten csak csürhe jár a meccsekre? Elkeserítő. Én régen jártam a barátaimmal (nő vagyok) Fradi meccsekre, olyan jó hangulat volt, imádtuk a meccset. Most meg? Melyik meccsre mernél kimenni?
2009. júl. 24. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
mi magyarok csináljuk szarul!Angliában Hollandiában megnézik a meccset aztán a lebeszélt helyen verekednek 1-et!A Heysel tragédia óta aki a Stadionban balhézik az többé nem megy be meccsre!
2009. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!