Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért találták ki azt, hogy...

Miért találták ki azt, hogy az a normális ha valaki minden nap megfürdik? És mért hiszitek el hogy az a normális? Elég 2 hetente

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Régen valóban nem volt megszokott a napi fürdés. Sok nálunk fejlettebb, gazdagabb országban sem divat, érdekes módon... (Anglia)

Nos, megnézném, vagyis szaglásznám, neked két hét után milyen illatod van... Ha még a testhajlatokat naponta mosod, még rendben is lehet viszonylag, de ha nem, akkor terrortámadást indítasz a szagoddal a körülötted élők közt. Vannak ilyen emberek sajna...

Én mondjuk agybajt kapnék, ha egy napig nem fürödhetnék.

2011. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
alapvető személyi higiénia - ez mondd valamit, kedves kérdező?
2011. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod jópár(száz) évvel ezelőtt is éltek emberek és bizony igaz, hogy túlélték a vízhiányt a testükön..de akkor mindenkinek olyan szaga volt, mindenki BÜDÖS volt, tehát senkinek sem volt ezzel gondja. Ma már finnyásabb az orrunk valamiért..
2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Mert ez így higiénikus.Most te képes lennél mondjuk egy hetes pics*szaggal munkába menni?A körülötted lévők meg hánynak.Fincsiiiiiiiii.


Aki azt hiszi,hogy ez a spórolás legjobb módja,akkor nyugodtan bűzölögjön,de kultúrállt társaságba magát és a szagát ne vigye.Majd ha elkap egy csúnya fertőzést akkor majd gondolkodik.Vagy nem.

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Állítólag a franciák azért részesítik előnyben még ma is az intenzív illatú parfümöket, nem nem naponta, csak hetente fürdenek és azzal "fedik" el az egyébként számukra is kellemetlen "illatokat".

Hát én inkább fürdök naponta.

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
ELÉG VOLT MÁR A FÜRDÉSES KÉRDÉSEKBŐL! EZ AZ ÖTÖDIK!!!!!!!!!
2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én évek óta nem fürödtem. Vagyis nem engedtem tele a kádat, és nem lazultam el benne. Csak zuhanyozom, vagy lavórozom múlt századi módon, de alaposan. Szóval a tisztálkodás megvan, csak fürdés nélkül.
2011. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívan takarékoskodom, csak nyáron fürdöm a folyóban. Nem akarsz átszagolni valamikor?
2011. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
a minden nap fürdés sztem baromság.. én 2 naponta fürdök/ha nagyon piszkos vagyok akkor értelem szerűen letusolok/, hajat is csak heti 3x.
2011. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is mindennap zuhanyzok! Megőrülnék, ha 1nap nem fürödnék! Sok az "igényes" ember ezen az oldalon!
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!